שיתופי פעולה נפלאים – קבוצות GO GO GO וריאקשן ערד כבשו את המצדה!

  לראשונה מאז הקמתה, קבוצת GO GO GO מראשון לציון, בניהולה של עדה לייבוביץ’, אשר הגתה ויזמה את הרעיון, שיתפה פעולה עם…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 14.08.2016
בלוג
0 תגובות

 
לראשונה מאז הקמתה, קבוצת GO GO GO מראשון לציון, בניהולה של עדה לייבוביץ’, אשר הגתה ויזמה את הרעיון, שיתפה פעולה עם קבוצת הריצה של ערד, “ריאקשן ערד”, בהדרכתה של הילה צחי.
ריצת “זריחה למצדה”, שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, משכה אליה עשרות משתתפים שחוו יחדיו אנרגיות נדירות למראות הנוף המדברי והזריחה הנשקפת ממצדה.
באישון לילה (בין חמישי לשישי) יצאו עשרות הרצים לכבוש את ההר בהרכב של שתי קבוצות ריצה מראשון לציון וערד. עבור כל מי שנטל חלק היתה זו חוויה מכוננת ומעצימה.
יש לציין כי שיתוף פעולה במרוץ ייחודי זה זכה להצלחה יתרה. על כן, הוחלט לקיים שיתופי פעולה דומים גם במרוצים הבאים בהם ישתתפו חברי הקבוצות בעתיד בכדי להעצים עוד יותר את תחושת החוויה מהריצה.
עבור שלוש מחברות הקבוצה של GO GO GO : שרון סולומון, אילנה מואס, ואורלי בכר, היתה זו חוויית מרוץ ראשונה מאז הצטרפו לאימונים והן השלימו מרחק ריצה מרשים של 5 קילומטרים.
GO-GO-GO-רשלצ
הריצה הלילית, אשר לוותה במטר מטאורים מרשימים בשמיים, זכתה לשבחים רבים ואין ספק כי זה ימשיך למשוך אליו משתתפים רבים גם בריצות ובמרוצים הבאים.
קבוצות-GO-GO-GO-וריאקשן-ערד-כבשו-את-המצדה!בסיום הריצה, עלו הרצים אל המצדה בכדי לראות ולחוות את הזריחה אל מול נוף בראשיתי מעבר להרי אדום. השילוב של אנרגיות נפלאות אחרי ריצה שכזו יחד עם המראות העוצמתיים של הזריחה הקנו למשתתפים חוויה מכוננת ועוצמתית.
ולסיום החוויה,  ערכו הרצים פריסה שלא היתה מביישת אף שף. לחמים מעשה ידיה של הקונדיטורית מערד, נעמה ויינמן, כמו גם גבינות, סלטים ופירות, מכל טוב הארץ.
קרדיט לתמונות: בן ביטון, אשר היטיב להנציח את החוויה ואת הרגעים המאושרים.
כבשו-את-המצדה

כתיבת תגובה