משה רוזנבלום

בתאריך: 03.01.2021

בכמה מילים על משה, מאמן ומייסד הקבוצה:

משה רוזנבלום, מאמן 4 קבוצות ריצה וכושר למבוגרים – ביישובים פסגות, עפרה ובית אל וקבוצת ריצה של עובדי מועצת בנימין. מאמן חוגי ריצה, כושר ומשחקים אירוביים לילדי כיתה ג-ח בעפרה ופסגות. קבוצת כושר קרבי- הכנה פיזית ומנטלית לקראת הגיוס והגיבושים הצבאיים. דוגל בהעצמת המתאמן כל אחד לפי רמתו, גילו, משקלו. החברים בקבוצה הם כמו משפחה, מפרגנים מאוד אחד לשני וכולם מתקדמים מדהים, האימונים מגוונים מאוד, כולל אימוני חיזוק שרירי ליבה ויציאה לאימוני שיא ומרוצים.
בנוסף לאימוני, משה-
• מלווה מאמנים בראשית דרכם.
•מלווה מתאמנות ומתאמנים בשיטת אונליין כולל פגישה אישית ותוכנית אימונים מותאמת ומעקב אחרי התקדמות המתאמן/ת.
•מרצה לציבור הרחב בנושא כושר ואורח חיים בריא כולל סיפורי האישי
•מרצה בקורסי מאמני ריצה וכושר
• כתבתי חוברת למאמנים לגיוון באימון.

אופי הקבוצה ולמה מומלץ להתאמן אצלם?

הקבוצות הן רב גוניות, ישנם מתאמנים עם משקל עודף שרצים ביחד עם רצים קלילים, בני 23 עם בני 63, מרתוניסטים וחבר'ה בתחילת הדרך, כולם מסיימים מחויכים ומיוזעים בסוף כל אימון כל אחד לפי רמתו. משה דוגל בלתת המון יחס אישי לכל מתאמן ותמיד זמין לכל שאלה. האימונים מגוונים וכיפים, לפעמים משלבים משחקים, עושים ערבי שיא מגבשים ובאמת ניכר שיש שיפור מדדים רפואיים אצל המתאמנים וכולם באים בשמחה לאימונים ומתאמנים עם התוכנית אימונים בשאר השבוע שמותאמת לכל אחד מהמתאמנים.

איפה הקבוצה אוהבת לקיים את האימונים שלה ואיך הם מתבצעים?

האימונים מתבצעים ביישובים שבהם מתגוררים המתאמנים, אני נותן הטבה לכל המתאמנים בכך שיכולים להגיע ליישובים הסמוכים בהם אני מאמן ללא תוספת תשלום. בנוסף אנו מקיימים כל כמה שבועות אימוני שיא שוברי שגרה מחוץ ליישובים- בירושלים, תל אביב, מודיעין, ריצות שטח כאלו ואחרות וכו'.

מקום מיוחד/ פעילות מיוחדת שהקבוצה אוהבת לעשות יחד:

אוהבים לקיים ריצות שטח וריצה לאור ירח מלא ולקיים ערבי גיבוש מפנקים עם מנגל או מסעדה.

פרטי התקשרות לשאלות נוספות והצטרפות:

נייד- 0525683999
מייל- mosheroz80@gmail.com
פייסבוק- משה רוזנבלום- מאמן ריצה