לא נפסיק לרוץ! מרוץ אלופים בשדרות / בני ליברטי

לפני כשנתיים וחצי הצבתי לעצמי מטרה לרדת במשקל כשאחד האמצעים לכך היה ריצה. מה שהחל כאימון ריצה של 3-4 פעמים בשבוע של…

מאת: zivrob
בתאריך: 10.06.2018
ריצה
0 תגובות

לפני כשנתיים וחצי הצבתי לעצמי מטרה לרדת במשקל כשאחד האמצעים לכך היה ריצה.

מה שהחל כאימון ריצה של 3-4 פעמים בשבוע של 10 ק”מ, הפך עד מהרה לתחביב שהוא דרך חיים. במהלך הריצות הייתי נפגש לא מעט עם חברי הטוב ליאור אוקנין ובשלב מסויים התחלנו לרוץ יחדיו.

במהלך הריצות המשותפות הדביק אותי ליאור בחיידק הריצה ועודד אותי להגדיל נפחים וכך הוצב האתגר הראשון – ריצת חצי מרתון במרתון התנ”ך השני. ללא ספק אתגר מדהים, מסלול מאתגר ונופים מדהימים. החוויה המהנה והמדהימה הביאה עימה את התאבון לאתגר הבא – ריצת מרתון מלא. היעד שהוצב היה מרתון טבריה ה- 40, חוויה מדהימה שהביאה עימה סיפוק אדיר ורעב לאתגרים נוספים.

האתגר הבא שנבחר היה המרתון המדברי באילת 2017 – מרתון מאתגר במסלולו, נוף ייחודי וארגון מדהים – מומלץ בחום רב (תרתי משמע). את האימונים והדרך למרתונים עשיתי עם קבוצת חברים מדהימה, שלימים גדלה והתגבשה לכדי קבוצת הריצה החברתית הראשונה בשדרות, “רצי שדרות”. קבוצה גדולה ומגובשת המונה כיום כ- 20 חברים, ומיום ליום הולכת וגדלה. גם בתקופות בטחוניות מתוחות אנו משתדלים לשמור על שגרת אימונים, תוך משנה זהירות וריצה במסלולים בהם לכל האורך ישנם מיגוניות.

אין ספק כי מדובר באתגר מורכב ולא פשוט לעיתים, אך השגרה חייבת להמשך.  מלבד הריצות המשותפות קיימה הקבוצה לפני כ- 8 חודשים ריצה חברתית, בניצוחו של ליאור אוקנין. הכל התחיל כרעיון לפיזור דפים כדי לאתר עוד רצים בשדרות ולהגדיל את הקבוצה, משם זה התגלגל לריצה חברתית עם נוכחות מכובדת של כ-70 רצים מאיזור הדרום ב- 3 מקצי ריצה. ההצלחה בריצה זו הוליד את הרעיון והרצון לקיים מירוץ גדול ורשמי בעיר שדרות וכך באמצעות סגן ראש העיר אלעד קלימי, אשר גם הוא חבר בקבוצת הריצה רצי שדרות, שנרתם לעניין הלך וקרם הרעיון עור וגידים לכדי מרוץ אלופים בשדרות.

לא נפסיק לרוץ!!!

 

הקליקו למידע והרשמה למרוץ האלופים בשדרות 21.6.2018


מרוץ האלופים בשדרות 21.6.2018

כתיבת תגובה