חוויות ממרתון "winner" ירושלים

מרתון “winner” ירושלים הבינלאומי 2013 כבר מאחורינו, אך עבור רבים, חווית ההשתתפות עדיין ממשית ומורגשת. קיבצנו שלושה ספורטאים שצלחו את המרוץ כדי…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 05.03.2013
אתלטיקה
0 תגובות

מרתון “winner” ירושלים הבינלאומי 2013 כבר מאחורינו, אך עבור רבים, חווית ההשתתפות עדיין ממשית ומורגשת. קיבצנו שלושה ספורטאים שצלחו את המרוץ כדי שיספקו דעה אישית על ההתמודדות שעברו בתחרות.

זהבה שמואלי

מרתון “winner” ירושלים זו אחת החוויות המרשימות והמרגשות שחוויתי. חגיגה ספורטיבית שנפרסה על פני 3 ימים, החל בפגישה נהדרת בערב גאלה עם ספורטאית מתקופתי, אינגריד כרסטיינסן, הרצה מרתונים, המשך נהדר בבנייני האומה עם אקספו ברמה גבוהה ומהנה למדי, לאחר מכן ארוחת פסטה מזינה וטעימה המותאמת לרצים סביב שולחנות עם סרטי המרתון וכמובן – הכמות המסיבית של הרצים השנה שפשוט שטפו את העיר לגמרי.

הריצה עצמה לא פשוטה, את העליות לא ניתן להוריד וזה החלק הייחודי של מרתון ירושלים, התרגשתי למראה האתרים ההיסטוריים והמבנים המרשימים הפזורים בעיר דוגמת תחנת הקמח, חומות העיר, עמק המצלבה והכנסת. מרתון ירושלים ריגש אותי יותר מכל מרתון אחר. זהבה שמואלי

דארן פלצקי

 רציתי לשתף בחוויה החיובית שהייתה לי בירושלים ביום שישי. בעבר ובהווה השתתפתי באירועי ספורט רבים בארצות הברית, אירופה ובאפריקה. אני רוצה לציין לטובה את הארגון המשויף והמקצועי ואת האווירה לפני כן, תוך כדי וכמובן בסוף המרוץ כשכל המשתתפים והצופים המקומיים יצאו ועודדו. מבחינתי, אלו הדברים שהפכו את מרתון ירושלים לאחת החוויות הטובות עבורי.

וילם לאוקס

ראשית, אני רוצה לפרגן למפיקי האירוע על העמדה פנטסטית של המרתון, זו הייתה הפקה ברמה בינלאומית שאינה נופלת מן המרתונים הגדולים המתרחשים בחו”ל. האקספו היה מאורגן היטב, באוירה נעימה. המרוץ עצמו היה מהנה וחוויתי באופן יוצא מן הכלל עבור כל מי ששוחחתי עמו. חשוב לציין לטובה גם את המסלול היפהפה, הסימון הבהיר, המוזיקה בדרך, תחנות המים שהוצבו במרווחים טובים ובקיצור – כל מה שצריך כדי לייצר חווית ריצה מצוינת ומרתון נפלא.

כתיבת תגובה