'המרחב הפנימי' – שייט ייחודי לנשים

‘המרחב הפנימי’ –  שייט ייחודי לנשים: שילוב בין כיף, טיול, אוכל מעולה ותנאים מפנקים לבין תהליך של ניעור אבק רציני. לשבת על…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 17.08.2014
בדף הבית
0 תגובות

‘המרחב הפנימי’ –  שייט ייחודי לנשים: שילוב בין כיף, טיול, אוכל מעולה ותנאים מפנקים לבין תהליך של ניעור אבק רציני. לשבת על הסיפון עם משקה טוב ביד, להפליג אל עבר האופק – ולפגוש שם את עצמך כמו שמעולם לא הכרת

את הרעיון המבריק הזה הגתה גל זיו – פזנעה, מאמנת אישית אשר במשך שנים רבות אימנה נשים, בני נוער וגם גברים. בשנה החולפת היא הגתה רעיון ייחודי: לשלב בין שתי האהבות שלה – הים, והאימון האישי, לטובת כל מי שמרגישה שחסר לה משהו, שהיא תקועה, או שסתם מתחשק לה לחזק כמה שרירים מנטאליים… לדבריה, תהליך האימון האישי דומה להפלגה. בשני המקרים נדרש להיות מוכן לגלות אופקים חדשים, להיפתח למראות חדשים. בשני המקרים נדרש להיות מוכנה לעזוב את האדמה המוכרת, הבטוחה, לטובת קפיצה למים.

השייט מתאים למי שתמיד מחפשת “דבר מה נוסף”, לא רק חופשה משגעת בחברת אנשים כמותה, אלא גם רווח נוסף, משמעותי,  המושג באמצעות תהליך אימון ממוקד ורציני. ההפלגה אורכת שמונה ימים. מניסיונם של מי שכבר הפליגו, התנאים המעולים ו”שחקני המשנה”: הנוף המשגע, האוכל הטרי, העשיר והבריא, הכפרים הציוריים והחברה המעולה – יוצרים תנאים אופטימאליים לתהליך ממוקד ואפקטיבי, ובמקרה ותהית – המפליגות חוזרות הביתה עם תובנות חדשות ומשמעותיות על עצמן, עם מחויבות חדשה ועם כלים להשיג יעדים שלפני ההפלגה נראו בלתי אפשריים.

גל מאמינה שחלומות יש להגשים ולכל אחד יש זכות וחובה לשאוף למיטב שבו בכל עת. ההפלגה מהיומיום ומהשגרה מציתה את שמחת החיים. התוצאה היא חיבור למרחב הפנימי ולרגשות אותנטיים. הקבוצה מונה עד עשרים משתתפות, לשם הבטחת הצלחת התהליך. היציאה לחופשי מתחילה עם העלייה למטוס והנחיתה ברודוס. במרינה המקסימה של רודוס מחכה הגולט – יאכטה מפוארת ברמה של חמישה כוכבים – ובה צוות מפנק, שף, חדרים מפוארים, בתנאי פנסיון מלא. לאחר שמרימים עוגן, ואויר הים המתוק – מלוח ממלא את הריאות וכל החושים מתעוררים, מתחילה הפעילות המגוונת המשלבת בין הנאה ומנוחה לבין עבודת העצמה פרטנית או קבוצתית, לפי העניין: אבחון, בירור וזיהוי צרכים, הגדרת יעדים, שינוי צורת חשיבה מקובעת, טיפול והעצמה דרך – שייט קיאקים, וואטסו, תרגילי אמון במים ועל הסיפון וכו’. כשהיאכטה מטילה עוגן בין המפרצים המדהימים המפליגות מוזמנות לרדת ולטייל בעיירות הציוריות.

השייט לא מתאים לכל אחת אלא רק למי שמוכנה ורוצה להתקדם ולהתקרב אצל עצמה. מי שעדיין מאמינה שיש לה מטרות ויעדים שטרם השיגה, מי שמוכנה להתחבר לאחווה נשית ולחוויה שונה ומיוחדת – תהנה משמונת ימי השייט ותפיק ממנו את המרב והמיטב.

נשים שכבר ניסו העידו שהופתעו מהתהליכים “עוקפי שכל” ומהשגת פריצות דרך משמעותיות. במהלך ההפלגה הן רכשו כלים וטכניקות שיעמדו לרשותן לעד,  והתהליך האפקטיבי שהחל בהפלגה לא הסתיים עם החזרה לשגרה. מי שחיפשה נופש שונה, מרגיע ומהנה עם ערך נוסף תדע לזהות את היתרונות של ההצעה הכל כך ייחודית. במרחב הפנימי מאמינים שמי שמעניקה לעצמה הזדמנות להתרענן במובן העמוק ביותר, להעיר את החיוניות שכהתה מעט ולרכוש  כלים לשמר אותה, תפיץ סביבה שמחה ואור ואלה, כידוע, מידבקים, בדומה לאבן הנזרקת למים ויוצרת אדוות שהולכות ומתפשטות סביב סביב. נאמנים לערכים עליהם הם ביססו את המיזם, הם מתחייבים להעלות על הסיפון, בכל הפלגה והפלגה, אורחת כבוד מתנה כמחווה למי שתרמה לחברה באופן משמעותי מזמנה, מרצה וכישרונה.

ומה עם הבנים? כן, גם עליכם חושבים במרחב הפנימי, וגם אתם מוזמנים לפנות ולקבל פרטים נוספים אודות ההפלגה שלכם.

ההפלגה הקרובה על טהרת הנשים יוצאת בחול המועד סוכות, 12/10/2014. ההפלגות הבאות: בין מאי 2015 ועד אוקטובר.

עלויות: כרטיס כניסה לכיף הזה עולה, בהפלגות ספטמבר 2014, סך של 2,350 יורו למשתתפת, בתא זוגי. וזה כולל כמובן… הכל: טיסות, העברות, ארוחות, אימונים, סדנאות והגשמת חלומות… מה זה לא כולל? ביטוח אישי וטיפ לצוות – לא חובה.

ומה עוד?… כל נרשמת תזכה לחצי שעה של אימון אישי בפגישה פנים אל פנים או בסקייפ.

לפרטים נוספים, יצירת קשר והרשמה באתר 

כתיבת תגובה