הכירו את קרול חן – אצנית אולטרה מרתון

קרול חן אצנית אולטרה מרתון מזה מספר שנים. אני בת 45 אמא לשלושה בנים ועוסקת בספרות כעצמאית. איך בעצם התחלתי לרוץ ואיך…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 31.05.2016
הכירו את
0 תגובות
קרול חן אצנית אולטרה מרתון מזה מספר שנים.
אני בת 45 אמא לשלושה בנים ועוסקת בספרות כעצמאית.
איך בעצם התחלתי לרוץ ואיך מגיעים לזה שמצליחים לרוץ 166 קילומטר?
קרול חן_7347 אצנית אולטרה מרתוןנתחיל מהתחלה כמו שאומרים  הכל למעשה החל מזה שלפני כשמונה שנים החלטתי לעשות הליכות כדי להוריד כמה קילוגרמים מיותרים שעטפו אותי.. אחרי כמה שבועות זה נראה לי איטי מדי אז התחלתי לרוץ כל פעם מרחק קצר של עד 2-3 קילומטר ככל שהימים עברו הרגשתי שאני מוכרחה לרוץ וממש חיכיתי לזמן הריצה, תחושת התרוממות הרוח שאחרי הריצה ממכרת ממש וזה בעצם מה שלא נתן לי לחשוב בכלל להפסיק.
עם הזמן התחלתי להציב לעצמי מטרות והראשונה שבהם הייתה מרוץ נייקי ת”א 10 קילומטר אני זוכרת כיצד התכוננתי והתרגשתי ושזה הגיעה פשוט עפתי על המסלול במין תחושת ניצחון!!  כך למעשה עברתי ממטרה למטרה שבדרך לאולטרה מרתון עברתי מרחקים של חצי מרתון ומרתון בין לבין גם מירוצי שטח עד שיום אחד לפני כשלוש שנים החלטתי להעביר הילוך כמו שאומרים ונרשמתי לסובב עמק 60 קילומטר, חודשים של אימונים בכל מזג אויר בכל שעה ובכל מצב הם אלו שהובילו אותי לניצחון, ניצחון הנפש שלי לעולם לא ויתרתי לעצמי על שום אימון אישי גם אם זה היה כרוך בלקום בשלוש בלילה בגשם סוער ולצאת לאימון. אל תשכחו שהייתי חוזרת הביתה באזור שבע בבוקר הייתי מתחילה לתפקד כאם וכמובן גם לעבוד, למזלי יש לי בעל תומך שתמיד ידע לעזור ולהיות שם שצריך.
לאחר שרצתי את ה 60 קילומטר נרשמתי שנה לאחר מכן ל 100 קילומטר ושנה לאחר מכן ל 166 את כולם סיימתי במקום הראשון  ועכשיו אני בהכנות  ל 200 קילומטר שיתקיים באוקטובר 2016, ההשגים שלי לא נעלמו מעיני חברות הספורט ולאחרונה זכיתי לחסות של חברת Hoka  ONE ONE ישראל, הסוד שלי הוא לא לוותר שקשה, הצבת מטרות ולמעשה הגדרתי לעצמי שזה בעצם כמו עבודה, הרי אתם לא תוותרו על העבודה שלכם נכון?… בהצלחה
קרול חן

כתיבת תגובה