הכירו את ג'סיקה ספקטור

הכירו את ג’סיקה ספקטור ג’סיקה, ספורטאית מצטיינת בריצה, היא דמות מוכרת ואהובה במרוצים רבים המתקיימים בארץ. לא אחת תראו אותה קוטפת מדליות…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 06.08.2015
הכירו את
0 תגובות

הכירו את ג’סיקה ספקטור
ג’סיקה, ספורטאית מצטיינת בריצה, היא דמות מוכרת ואהובה במרוצים רבים המתקיימים בארץ. לא אחת תראו אותה קוטפת מדליות על הפודיום עם הצמות הארוכות המוכרות שלה לרקע מחיאות הכפיים. כעת, רגע לפני שתפגשו את ג’סיקה על קו הזינוק של מרוץ ערד מצדה לזריחה, אנו מזמינים אתכם להכיר את הסיפור הספורטיבי שלה.
איך הכל התחיל?
ג’סיקה עלתה לארץ מארגנטינה בשנת 1993. בארגנטינה היא שיחקה הרבה משחקי כדור וגם עסקה בהתעמלות קרקע וכמובן אהבה לרוץ (לא תחרותית). אבל זה לא באמת מפתיע כי היא למעשה גדלה במשפחה של ספורטאים – 8 אחים שעסקו בטניס, שחיה ועוד.
הפעם הראשונה שג’סיקה החליטה לרוץ תחרותית היה לאחר שכבר ילדה את שתי בנותיה (היום אחת מורה והשנייה מדריכת כושר צבאי). היא ישר עלתה לפודיום וזה הבעיר בה את האש להמשיך.
ג’סיקה, שהיא היום גם סבתא גאה לנכדה בת שנתיים, עוסקת גם בשחייה ורכיבה ונהנית להשתתף בדואתלונים ואוהבת מאוד לרקוד זומבה.
ביום שישי היא משתתפת במרוץ מצדה לזריחה – כי אוהבת ריצה אתגרית והרפתקאות. זו ריצה מאוד מיוחדת בעיניה והיא כבר מצפה בקוצר רוח לעמוד על קו הזינוק.
הכירו את ג'סיקה ספקטור
המאמין שלי…
“ספורט זה דרך החיים שלי – הכוח המוטיבציה והכל יוצא מהנקודה הבסיסית הזו”.
כיצד ומתי מתאמנת?
ג’סיקה קמה כל בוקר בשעה 3:50 בבוקר, שותה את הקפה ויוצאת לריצה. בכל יום יש לה אימון אחר – אימון ארוך, אימון עליות, אינטרוולים ועוד. 3 פעמים בשבוע היא מגיעה לווינגייט להתאמן על מסלול הריצה שם ונפגשת עם חברים במקום. לפעמים היא גם משלבת שחיה לאחר הריצה.
אחרי האימונים של הבוקר, היא שומרת על הנכדה בת השנתיים ומתאמנת בריצה אחרי הקטנה…את אחר הצהריים ג’סיקה מבלה בהדרכות ספורט לילדים ומבוגרים (שחייה, זומבה ועוד) ויש לה גם קבוצת ריצה בחדרה בשם ג’סיקה  Run.
גסיקה_1
טיפ קטן שלה:
ג’סיקה ממליצה לא רק לעשות ספורט ולאכול טוב אך גם להקפיד להיות בן אדם טוב, לצחוק הרבה ולרקוד!!!
ואת הכתבה היא רוצה לסיים עם האמירה: “חיים פעם אחת אז…”. ועכשיו כל אחד צריך להשלים בדמיון שלו את מה שמתאים לו.
מאת: תמר ברניס

כתיבת תגובה