אורבן פלייס

בתאריך: 04.01.2021

כמה מילים על ענת, מאמנת ומקימת המועדון:

ענת אהרונוביץ, בת 42. אמא ל-3 ילדים ,מרתוניסטית ואולטראיסטית, תושבת חיפה כל החיים, חיה ונושמת ריצה כבר 10 שנים ומאמינה שהריצה היא מנוע לפעולה המשפיע על כל דבר בחיים. אלו הסיבות שבזכותן הקימה ענת את מועדון הריצה והכושר החיפאי -אורבן פלייס!
החלום של ענת היה לגעת בכמה שיותר אנשים, כאלה שחולמים לרוץ ולהתחיל מאפס וכאלה שכבר רצים ורוצים להשתפר. מועדון הריצה אורבן פלייס מתקיים כיום עם קבוצת ריצה גדולה והטרוגנית לכל הרמות מ-5 ק"מ ועד מרתון ואולטרה. וכל 3 חודשים נפתח קורס מתחילים חדש וסגור שם לומדים בהדרגה איך לפתח מיומנויות ריצה נכונות . המהות של המועדון היא כוח הקבוצה ואווירת משפחה. מעבר לארבעת אימוני הריצה השבועיים הם מוסיפים גם אימוני חיזוק ויוגה והכי חשוב משתדלים להשקיע בפאן החברתי עם בירה ונשנושים בסוף האימונים. כי לפעמים הריצה היא רק תירוץ.

אופי הקבוצה ולמה מומלץ להתאמן אצלם?

קבוצה שהיא משפחה. גם מתאמנים רציני מאוד ובהקפדה על תכנית אימונים לפי יעדים ומטרות אבל אחרי הריצה דואגים לפאן החברתי. באורבן פלייס מאמינים שבסופו של יום כולנו רצים חובבים ומה שחשוב זה ההנאה והאווירה שהופכת את האימונים לשמחים.

איפה הקבוצה אוהבת לקיים את האימונים שלה ואיך הם מתבצעים?

האימונים שלנו מאוד מגוונים, באמצע השבוע אנחנו רצים בטיילת חוף הים או בכרמל באימון גבעי, אימוני פארטלק למיניהם, חזרות בעליה ואינטרוולים.
ריצות ארוכות מתקיימות בסוף שבוע בשטח משתנה, לפעמים ריצות טיול באזורים שונים בארץ. הכל לפי תכנית אימונים חודשית בימים ושעות קבועים.

מקום מיוחד/ פעילות מיוחדת שהקבוצה אוהבת לעשות יחד:

הפעילות האהובה עלינו היא בירה בסוף אימון בימי שלישי בערב , נשנושים קלים ליד ואחרי ארוכה של שבת. וגם בריצות ארוכות פלייליסטים מתנגנים ברמקולים.

פרטי התקשרות לשאלות נוספות והצטרפות:

ענת אהרונוביץ-  0524703926