בואו נרקוד (ונרוץ) עד אור הבוקר

כשמדבר, רצים, מוזיקה ואווירה טובה נפגשים לעשרים שעות באמצע החיים נולדת מסיבה מטורפת. חצי מרתון לנדרובר ערד מצדה – סיכום בעיקר בתמונות ומפי הרצים

מאת: orian levy
בתאריך: 01.07.2018
אירועים
0 תגובות

 
יום חמישי. הצוות של מרתון ישראל מתעורר בכפר הנוקדים שבערד. אוויר המדבר נקי, מזג האוויר מחייך אלינו והשקט המדברי עוטף הכל, אבל מתחת לפני השטח התרגשות גדולה שמבשרת שעוד רגע קט יהפוך המרחב השומם לכפר סודי של מעל 1500 אנשים בחולצות צבעוניות שיגיעו לחגוג את האהבה לריצה ואת חדוות המפגש עם רצים נוספים.
כפר הנוקדים- נווה מדבר לרצים
כבר ראינו מרוצים, הפקנו אותם בהמוניהם, אבל משהו בבטן, וגם בחודשים ארוכים של היערכות להפקה אחרת לגמרי, אמר לנו שזה הולך להיות אירוע שכמוהו עוד לא היה. ממש משלבי ההכנה הראשונים ידענו שזה הולך להיות מרוץ שישנה את פני חוויית המרוצים בארץ וככל שנקפו השעות ביום חמישי הבנו שלא טעינו.

לזריחה
האירוע התחיל בכינוס בכפר הנוקדים שהפך למשך 20 שעות לנווה מדבר לרצים, הקמת מתחם אקספו ייחודי שנראה ופעל כמו שוק כפרי בלב המדבר, המשיך בשיעור פילאטיס בקרני השקיעה עם דליה מנטבר הגדולה מכולם, נמשך אל הלילה עם מסיבה באנרגיה מטורפת בניצוח להקת אוברטון, לינה משותפת באוהלים המסודרים והנעימים, השכמה בשעה מאוד מוזרה שלשמחתנו גררה התלהבות גדולה בשער הזינוק שבו נמשכה המסיבה, ריצה מאתגרת ומהנה לאור ירח שהיווה תפאורה מושלמת למסלול היפהפה וסיום למרגלות המצדה במסיבת זריחה ענקית שכל השמחה והאנרגיות שפעו בה והחזיקו אפילו את העייפים שברצים על הרגליים עד שהבוקר עלה.
פילאטיס בשקיעה

רייב עד אור הבוקר למרגלות המצדה

מסלול מאתגר ואנרגיות מטורפות
רגע אחרי שאחרוני הרצים עזבו את המדבר ישבנו והסתכלנו על מה שעבר כאן על כולנו בעשרים השעות האחרונות וידענו שהצלחנו. עשינו משהו אחר לגמרי. אבל מה שמעיד על כך שהחוויה ממש לא נגמרה זו לא התחושה שלנו, אלא האינבוקס שלנו, שעד היום לא מפסיק להתריע על הודעות שמגיעות מרצים נרגשים שמתארים את החוויה הנפלאה שלהם ממרוץ ערד מצדה לזריחה 2018 – זה עבורנו התגמול האמיתי.

מהמסיבה לריצה


תודה לכל הרצים שהשתתפו בחגיגה הענקית הזו. תודה לכל שותפינו להצלחה: לנדרובר, בירה ג׳מס, כפר הנוקדים, מי עדן, עיריית ערד, רשות הטבע והגנים, יוניליוור, הפועל, משרד התרבות והספורט.
להתראות בשנה הבאה בערד מצדה 2019.
סלפי עם מנצח - רן אלתרמן, מקום ראשון במקצה חצי מרתון
עד לשנה הבאה
ומה אם פספסתם את הרייב המטורף בערד מצדה? לא נורא, אתם מוזמנים להירשם למרתון המדברי לסופ״ש שלם של חוויית ריצה מדהימה! 

צילום: תומר פדר

כתיבת תגובה