רצים בראש טוב

21 ק״מ של הנאה בנופים משגעים, חברה מעולה ועם הפתעה אחת מיוחדת – תחנות רענון כמו שלא דמיינתם. קבלו את חצי מרתון היקבים במטה יהודה

מאת: מורן מישל
בתאריך: 14.08.2018
אירועים
0 תגובות

מיציתם את הריצה בשביל התוצאות או שאולי אתם בין יעדים ורוצים להיזכר איך זה לרוץ ריצה בשביל הכיף? יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים, אנחנו קוראים לזה: ריצה בראש טוב.

ברחבי העולם השילוב של יין וריצה תפס חזק כבר לפני כמה שנים ולא מדובר בקילומטר או שניים, תבדקו אותנו ותגלו מרתונים וחצאים שעוברים בין יקבים ומציעים לרצים תחנות התרעננות שבהן לצד המים גם כוסות יין, ומהמשובחים שיש.
תוכלו למצוא את מרוץ הבוז׳ולה, מרתון מדוק ועוד ועוד חגיגות שמחברות אנינות טעם ואהבה לריצה, ובעיקר ששמות את ההנאה בראש ואת התוצאות אי שם מאחור.

אז חשבנו לעצמנו מה יותר מתאים לאופי של הרץ הישראלי מאשר זה? הרי הרצים כבר אימצו את עונג הבירה הקרה בסוף ריצה, אז למה שלא נהנה גם מטעימות יין תוך כדי? בקיצור, קבלו את חצי מרתון היקבים, שיתקיים במסגרת אירועי תנ״ך תש״ח.

בנופים המדהימים של מטה יהודה, בין כרמים שמזכירים את טוסקנה למרחבי הנוף הפתוח שמזכיר שאין כמו בארץ, הכנו לכם מסלול של 21 ק״מ של ריצה בראש טוב.

במסלול תיהנו מהנופים המשגעים, מאווירת חגיגה כללית וגם מארבע תחנות שיציבו יקבים מקומיים מעולים בדרך.
התרגלתם לחפש את תחנות המים על המפה? תחשבו מסלול מחדש.

בחצי מרתון היקבים יחכו לכם ארבעה יקבים ישראלים משובחים עם מיטב תוצרת הבציר המקומי:
בנחשון יקב שורק, שהיינות שלו מתאפיינים בזנים ייחודיים ובטעמים מפתיעים. הקץ לאיזוטון בטעם פטל.
בבקוע יקב כרם ברק, שהיין שלו מעולה, אבל כנראה שדווקא האיורים על תוויות הבקבוקים שלו יעכבו אתכם בדרך לפיניש.


בכפר אוריה יחכו לכם טעימות מיינות יקב קדמא שמתמחה בייצור יין בכדים כמו בימי קדם. שווה לעצור לגלגל את הטעמים על הלשון, ושהשעון יחכה.
וחביב ביותר אבל ממש חבל שאחרון – יקב מנזר השתקנים בלטרון עם יינות בסגנון צרפתי קלאסי, כדי לסיים באמת כמו בחו״ל.

ומה עם הקאט-אוף? נו, באמת, במרוץ יקבים עולם המושגים של הריצה מקבל משמעות אחרת לגמרי. תזכרו מה שאנחנו אומרים – לכאן באים כדי ליהנות.

בואו נסכם שאין שום סיבה להתארגן על טיסה לצרפת. .12.10.18, מטה יהודה, ישראל – מרוץ היקבים הישראלי הראשון. אפשר להירשם ממש כאן >> 

כתיבת תגובה