קבוצת השבוע – "טריאתלTים" – לגדול עם אלופים

כמדי שבוע, פגשנו לשיחה חברי קבוצת טריאתלון שהספורט הפך לחלק בלתי נפרד מחייה. והפעם – “טריאתלTים” – לגדול עם אלופים! מיקום גאוגרפי: חיפה…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 17.12.2013
בלוג
1 תגובות

כמדי שבוע, פגשנו לשיחה חברי קבוצת טריאתלון שהספורט הפך לחלק בלתי נפרד מחייה. והפעם – “טריאתלTים” – לגדול עם אלופים!
מיקום גאוגרפי:
חיפה ות”א
מתי נוסדה הקבוצה ועל ידי מי?
השלוחה התל אביבית, שבעבר נקראה TriLV, נוסדה לפני 3 שנים על ידי חלי רוזנשטיין, הטריאתלטית המובילה. לפני שנה, בשיתוף עם בן זוגה, רוכב העבר ועיתונאי הספורט, אילן גולדמן, עלה הרעיון להקים קבוצה נוספת בחיפה והשאר הוא היסטוריה. כיום, מועדון “טריאתלTים” מהווה ביתם הספורטיבי של יותר מ- 60 ילדים ובני נוער, מגילאי 8 עד 18.
איפה אתם מתאמנים ובאיזו תדירות?
האימונים בת”א נערכים במיקומים מגוונים בפארק ובעיר, בים , בשטחים הטבעיים שעדיין נותרו מסביב לעיר ולעיתים, כשאנו ממש להוטים לטפס, תמצאו אותנו רצים במעלה המדרגות התלולות של מגדלי עזריאלי. בקבוצה החיפאית אנו מנסים לשלב את הטבע והטופוגרפיה הייחודית של העיר כמה שיותר, מה שבעצם אומר שהעליות לכרמל (הכבישים והואדיות), המדרגות המפורסמות, וכמובן יערות הכרמל, הם חלק בלתי נפרד מהאימונים. באשר לתדירות האימונים – קבוצות הבסיס מתאמנות 3 פעמים בשבוע – אימון לכל ענף – בעוד ה”נבחרות” ההישגיות מתאמנות בין 5 ל-11 פעמים בשבוע.

מטרות קבוצתיות לעתיד:
כקבוצה שהוקמה ומנוהלת על ידי ספורטאים הישגיים, אנו מנסים לכוון גבוה ככל האפשר. אנו מקווים כי בעונת הטריאתלון הקרובה, ספורטאינו המובילים יצליחו להתברג בצמרת הענף ובעתיד הרחוק יותר, אנו לוטשים עיניים אל עבר הזירה הבינלאומית. נגלה גם כי כבר בימים אלו אנו עמלים על ביסוס התשתית שתגשים את הפנטזיה הגדולה שלנו: הקמת אקדמיית מצוינות לטריאתלון, ריצה ואופניים באזור חיפה. באותה נשימה חשוב לציין כי מטרת העל שלנו היא קידום אורח חיים בריא בקרב בני נוער וילדים, באמצעות חשיפתם לספורט וערכי המצוינות שהוא מכיל בתוכו.
רגע קבוצתי בלתי נשכח:
ישנם שלושה שבהחלט ראויים לציון: הרגע הראשון חוזר להתרגשות העצומה שחשנו בטריאתלון גן שמואל השנה, כשאחת הספורטאיות החיפאיות חצתה את קו הסיום ראשונה. זה היה רגע בלתי נשכח של אושר. הרגע הקבוצתי הבלתי נשכח השני התרחש ממש לא מזמן, כשגמאנו עם קבוצת הנוער התל אביבית 27 ק”מ של הליכה רגלית בחולותיה ושדותיה של תל אביב. הם לא האמינו בתחילת הדרך כי יצליחו ללכת כל כך הרבה, ועל כן הם הוכיחו לעצמם כי הכל אפשרי אם רוצים בכך מספיק. הרגע השלישי והאחרון היה כשבמרוץ משגב האחרון, המאמנים והספורטאים השתלטו באופן מוחלט על דוכן המנצחים. יצאה לנו תמונה מוצלחת.
איך אפשר להצטרף אליכם?
עשו לנו לייק בפייסבוק, תתעדכנו במועדי הפעילות ותגיעו אלינו לשבוע ניסיון. יש לנו ספורטאים צעירים בכל הרמות וכל אחד מוצא את מקומו.
מוטו קבוצתי:
[highlight]”הניצחון היחיד שביכולתכם להשיג הוא הניצחון שאתם יכולים לשוות בדמיונכם. שאם אין אתם יכולים לראות אותו, לא יהיה ביכולתכם להשיג אותו”.[/highlight]
משפט שנלקח מהספר “חמדת” ועבר התאמה ספורטיבית.
מצאו אותנו בפייסבוק
כל התמונות באדיבות – טריאתלTים
גג גגג12
[author ]מערכת מרתון ישראל[/author]

תגובות על "קבוצת השבוע – "טריאתלTים" – לגדול עם אלופים"

One Comment

כתיבת תגובה