קבוצת השבוע – ה"גם וגם רצי גונן"

כמדי שבוע, פגשנו לשיחה קצרה קבוצת ריצה שהספורט הפך להיות חלק בלתי נפרד מאורחות חייהם של החברים בה. והשבוע – ה”גם וגם…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 14.01.2014
בדף הבית
1 תגובות

כמדי שבוע, פגשנו לשיחה קצרה קבוצת ריצה שהספורט הפך להיות חלק בלתי נפרד מאורחות חייהם של החברים בה. והשבוע – ה”גם וגם רצי גונן”

מה פירוש השם של הקבוצה שלכם?

זה לא בדיוק שם של קבוצת ריצה, נכון? קבוצות ריצה מתהדרות בדרך כלל בשמות הרבה יותר “אקטיביים” וסקסיים, עם שילובים של המילה “MAX” או “NITRO”. אבל זו בדיוק הנקודה. אנחנו גם וגם. גם גברים וגם נשים, גם מבוגרים וגם צעירים, גם מנוסים וגם מתחילים, גם בכביש וגם בשטח, גם ריצה אבל גם אופניים ושחייה, כאלה שאוהבים תחרויות וכאלה שלעולם לא יירשמו למרוץ, כאלה שרצים עם המילה האחרונה וגם כאלה שבאים לאימון עם מכנסי טרנינג…

כמה חברים יש בקבוצה?

יש מעל 50 חברי קבוצה רשומים, וכמספר הזה עוד אורחים ו/או מתאמנים מזדמנים.

מיקום גאוגרפי:

רעננה והסביבה הקרובה

מתי נוסדה הקבוצה ועל ידי מי?

[highlight]הדבק שמאחד את כל האנשים בקבוצה הוא המאמן גונן הראל. גונן שווה סיפור נפרד בפני עצמו. עד גיל 47 הוא שקל מעל 130 ק”ג, ואז עבר תהליך הרזיה, ירד 50 ק”ג, רץ מרתון, הפך למאמן טריאתלון ואת הריצה לדרך חיים. [/highlight]בשנת 2011 הוא הקים ברעננה קבוצת ריצה על טהרת הנשים – “הגוננות”, ובתחילת 2012 הקים קבוצה נוספת “מטרו-RUN”. האימונים של שתי הקבוצות התחילו להתערבב ולקראת סוף 2012 הוא איחד את שתיהן לקבוצה אחת – ה”גם וגם רצי גונן”.

איפה אתם מתאמנים ובאיזו תדירות?

בעיקר ברעננה, כמעט כל ימי השבוע.

ריצה בימי ראשון (ערב), שלישי (בוקר), רביעי (ערב), שישי (בוקר); אופניים בחמישי ובשבת; אימוני כוח וחיזוקים בשני בערב; אימוני שחייה בימי ראשון ורביעי בבוקר. לא כולם עושים הכל אבל כל אחד בוחר מתוך ההיצע את מה שמתאים לו. מדי פעם מקיימים פעילויות שיא ומחנות אימונים.

מטרות קבוצתיות לעתיד:

לשפר בהתמדה את הרמה המקצועית של כל חברי הקבוצה בכל הרמות ובכל המרחקים, לחזק ולטפח את הקשר החברתי ולגלות מעורבות ומחויבות חברתית בקהילה. אנו תמיד שמחים להגיע כקבוצה גדולה למרוצים משמעותיים ברחבי הארץ ושואפים להמשיך להתאמן ולבלות יחד עוד שנים רבות וטובות, להגיע להישגים והעיקר לחייך ולשמוח.

רגע קבוצתי בלתי נשכח:

אחד הרגעים המרגשים היה במחנה האימונים שקיימנו בחוף דור לפני “הר לעמק 2013”. יצאנו לריצה בגשם ואחרי כמה מאות מטרים הגשם נפסק וקשת ענקית נפרשה מולנו.

 

איך אפשר להצטרף אליכם?

פשוט להגיע ולהצטרף בריצה…:)

טלפון למתעניינים: 0524884477 (גונן)

מייל: gonen@clinical.co.il

מוטו קבוצתי:

גם וגם…

מצאו אותנו בפייסבוק:

קבוצת הפייסבוק שלנו היא קבוצה סגורה שפתוחה לכולם.

 

תגובות על "קבוצת השבוע – ה"גם וגם רצי גונן""

One Comment

כתיבת תגובה