פנינה צדיקריו – רצה כל הדרך לטבריה..

את פנינה צדיקריו בטוח מרביתכם מכירים! אפשר לפגוש בה בתחרויות רבות ובאופן קבוע באירועי מרתון ישראל ותזהו אותה לפי התלתלים, האנרגיה, החיוך…

מאת: zivrob
בתאריך: 20.12.2017
בלוג ריצה
0 תגובות

את פנינה צדיקריו בטוח מרביתכם מכירים!
אפשר לפגוש בה בתחרויות רבות ובאופן קבוע באירועי מרתון ישראל ותזהו אותה לפי התלתלים, האנרגיה, החיוך והנפת הידיים המסורתית בכל סיום מירוץ.
אבל שהחיוך לא יבלבל אתכם – מאחורי התלתלים וההנפות מדובר בבחורה נחושה, הישגית ושאפתנית שהתוצאה חשובה לה לא פחות מההגעה לנקודת הסיום, והתוצאות מדברות בעד עצמן.
פנינה, בת 43 נשואה + 3 ילדים, עובדת בחברת דואר ישראל בתפקיד סגנית מנהלת סניף, מתגוררת בערד ורצה פעילה מאד.

בתיכון היתה בנבחרת הריצה של בית הספר, אך הגיוס לצבא, הקמת המשפחה והעבודה הרחיקו אותה מעולם הריצה אליו שבה לפני כשנתיים.
היא התחילה לרוץ בשביל הכיף עם קבוצת בנות בערד , אולם קפיצת המדרגה המשמעותית מבחינתה היתה כשסיימה את מירוץ עומר ה 35. “כשקראו בשמי בנקודת הסיום חזרתי לכמה רגעים לתקופת נעוריי וליבי התפוצץ מגאוה”
לאחר המירוץ, שעות הפעילות ונפח הריצות גדל בהדרגה. “זה לא היה פשוט וקל במרבית הזמן אבל היעדים שהצבתי לעצמי וזכרון אותו ניצחון נטעו בי את המוטבציה והרצון להתאמן”.
בשנה האחרונה החליטה לקחת לעצמה מאמן אישי שייבחן את ביצועיה ויכוון אותה הכי גבוה שאפשר תוך שמירה על בריאותה והמנעות מפציעות. המאמן שבחרה הוא תומר ניסני מ TEN SPORT .
בשנתיים האחרונות השתתפה בעשרות תחרויות בחלקן גם זכתה לעמוד על הפודיום. היא מרגישה נשכרת ומאושרת הן בזכות ההישגים שצברה והן בזכות החברים שרכשה לאורך הדרך והפירגון לו היא זוכה.
לאחר חודשים של אימונים מאומצים, עומדת פנינה לרוץ את המרתון הראשון שלה במרתון ווינר טבריה.
היא מחכה ומצפה בהתרגשות לתחרות ומאחלת בהצלחה רבה לכל הרצות והרצים ולהפקה של מרתון ישראל ברשות עופר פדן.
אם תראו אותה- אל תשכחו לבוא להגיד שלום:)
נתראה על קו הזינוק ממש עוד מעט…

כתיבת תגובה