“עוף גוזל, חתוך את השמיים…”

אוריאן שלנו, יוצאת לדרך חדשה בארץ חדשה.

מאת: ofer padan
בתאריך: 07.02.2020
בלוג בנושא הדרך ארוכה ורצופת חוויות...
0 תגובות

השבוע, אוריאן שלנו עזבה את הקן ופרשה כנפיים לדרך חדשה, הגיע הזמן שלה לנסות דברים חדשים, ארץ חדשה וחוויות שזה הזמן המדוייק לחוות אותן, כאשר היא צעירה, מלאת דרייב בחיים ועם רצון לטרוף את העולם.

איחלנו לה המון הצלחה בערב מדהים ומיוחד שלא השאיר עין אחת יבשה וכמו שאנחנו יודעים גם עם לא מעט הומור.

על מנת שתיהיו שותפים בחלקים המיוחדים של הערב אנו מצרפים לכם את מה שכתבה אוריאן לכולנו ואת מה שכתב לה עופר:

אוריאן:

חברת מרתון ישראל היקרה שלי וכמובן עופר היקר לי מכל,

האמת שהמעמד הזה מחזיר אותי שלוש שנים אחורה , עת נפרדתי מהפלוגה עליה פיקדתי במשך שנה וחצי. גם שם הדמעות חנקו את גרוני והרגשתי מועקה כבדה.

בשלוש שנים האחרונות מרתון ישראל הייתה כל עולמי. איתה קמתי (עם ההודעות של עופר שקם ב- 4 בבוקר ונזכר במלא דברים שיש לבצע) ואיתה הלכתי לישון  (גם עם ההודעות של עופר).

כשהגעתי לחברה, אני זוכרת את הפגישה הראשונה שלי עם עופר, או יותר נכון את השיחה הראשונה שלי איתו (אחרי שחפרתי לו שאנו צריכים להיפגש). בדיוק חזרתי מהופעה של להקת קולדפליי האהובה ולא הבנתי למה אתה כל כך התלהבת מזה… כמובן שבסוף הבנתי והיום שירי הלהקה מלווים כמעט כל זינוק מרגש של אירועי החברה.

אז בשיחה הראשונה עופר הסביר בכמה מילים מה הוא צריך ויום למחרת כבר נפגשנו במשרד הנוראי ברשפון. יודעים למי הייתה שיחת הטלפון הראשונה שלי בעבודה? למיקי מהחרמון.. כן כן. בדיוק היינו לפני האירוע והתחלתי מיד בתיאומים והכנות.

אז כנראה שעברתי את מבחן הפתיחה כי יום אחרי עופר כבר קבע שאני עובדת במשרה מלאה ומכאן סיפור האהבה התחיל וצמח. התחלנו לבנות חברה! אגב, בתום ליבי חשבתי שאני יכולה לעשות הכל, אפילו לנהל את חשבונות החברה…כמובן שמהר מאוד הבנו שצריך מישהי אלופה שתעשה סדר וכך גייסנו וחטפנו אלינו את ענתי שלנו.

ומאז הכל היסטוריה. מרתון ישראל הפכה להיות הבית שלי בכל המובנים. שלדג כמובן הפכה להיות מילת קודש אצלנו במשרד והתחלנו להתפתח. הכרתי אנשים מדהימים בכל תחום. חברתי, עסקי, יזמי, הכרתי את משפחת פדן המדהימה (חמי, רועי וגיא) שמייצגת את כל הטוב שיש בארץ שלנו, ולמדתי כל כך הרבה.

בראש ובראשונה למדתי מהי אהבת חינם וטוב לב טהור. וזאת כמובן בזכות האיש שכולנו מעריצים ואוהבים. הבוס שלנו, עופר פדן.

עופר,

בשלוש שנים האחרונות למדתי ממך כל כך הרבה. למדתי מה זה להיות בן אדם טוב וכל כך טהור,  למדתי מה זה שיווק מהמאסטר כנראה הכי טוב בארץ, למדתי להניע תהליכים, למדתי מה זאת יזמות ומה זה ירידה לפרטים מהאיש הכי פדנט שיש. למדתי איך להתייחס ללקוחות (למרות שעד היום אני מעדיפה שלא להיות איתם יותר מידי במגע J  , מה לעשות, כל אחד והצדדים החזקים יותר והחזקים פחות שלוJ ).

למדתי מה זה ביזנס, פיננסים, מה זה להעסיק עובדים, איך מראיינים עובדים ואיך מבינים מהר מאוד אם יש התאמה או אין,  נפגשתי עם אנשים מובילים במשק, הכרת לי אנשים מהשורה הראשונה וממש לקחת אותי כבת חסותך לכל דבר ועניין. למדתי לחשוב מחוץ לקופסה ומאיפה להביא תמיד את הטוויסט הבא בעלילה. עברתי פה בית ספר אישיותי ועסקי ויש לי עוד הרבה מאוד מה ללמוד.

אגב, ברור שלא הכל היה ורוד. בביזנס כמו שלנו שהלחצים גדולים מאוד, העברת אותי הרבה מאוד גיבושים. הצלחת לשלוח לי את ההודעה הלא נכונה בזמן הלא נכון ולהוציא אותי מדעתי. אך גם מזה לומדים ומתחשלים. והיום, אני באמת יכולה לומר , שמעטים הדברים שיוציאו אותי מאיזון.

פיתחת אותי בצורה בלתי רגילה ועל כך אין לי מספיק מילים להודות לך. בזכותך היום אני מרגישה מספיק בטוחה בעצמי לפרוס כנפיים ולנסות לפתח את עצמי במקומות אחרים באופן עצמאי, ויודעת שתמיד תהיה שם לתמוך, לעודד, לתת עצה טובה או לאפס אותי חזרה אם צריך.

ולשאר חברת מרתון ישראל המדהימה,

ענתי, חברתי המדהימה מתחילת הדרך, שמזמן הפכת לחברת נפש, איתך הכל היה יותר קל וביחד עשינו מהפך בחברה.  אילנוס הלב של החברה, שבאמת בלעדיך החברה היא חצי חברה. אתה בדיוק ה DNA שמרתון ישראל מייצגת וזכינו כל כך שאתה איתנו. אירה המסורה שאכפת לה כל כך מהצלחת החברה ולא תוותר לנו על כלום, אף פעם.  ורד שלנו המדהימה שגם כבר מזמן הפכה לחברה ואני יודעת שזו תחילתה של חברות נפלאה. עשית שינוי משמעותי בדבר הכי חשוב בחברה שזהו שירות הלקוחות שאת כל כך מצטיינת בו.  ואחרונה חביבה שוהם היקרה שהגיעה עם מוטיבציה אדירה, יכולת למידה ועשייה. מזל גדול שלי שנתקלתי בך במקרה במרוץ העגור. בזכותך וכמובן בזכות כולם אני יכולה לנסוע בראש חצי שקט (כי מה לעשות, אף פעם לא נהיה רגועים לגמרי, נדבקתי בפולניות של עופר זה בטוח) ולדעת שאני משאירה את החברה בידיים טובות ומסורות.

מרתון ישראל באמת ובתמים הייתה הבייבי שלי בשלוש שנים האחרונות, הרגשתי ממש שהחברה שלי וזאת ההרגשה שצריכה להיות לכל עובד ועובדת בחברה. זאת זכות גדולה לעבוד כאן.

חברה צעירה, דינאמית, מעודדת יזמות וחשיבה מחוץ לקופסא, אווירה חיובית וכיפית. אין הרבה חברות שניתן להגיד עליהם את זה וזה כל כך לא מובן מאיליו.

מרתון ישראל בדרך להיות אימפריה ואני סומכת על כולכם לגמרי שתגרמו לזה לקרות. אני אמשיך כמובן ללוות בחודשים הקרובים אבל יש לי תחושה משום מה שאמשיך ללוות אפילו יותר.. כי מרתון ישראל היא הבית והמשפחה שלי… כבר אמרתי את זה?

באהבה ענקית,

אוריאן לוי.

 

עופר כמובן לא נשאר חייב ודייק את הייחודיות של אוריאן:

אוריאן יקרה,

אין כמו להכיר בגיל 58 מישהי שהיא ממש כמוך אבל בת 25, ז”א לא ממש כמוני,

הרבה יותר מפוקסת ממוקדת מאורגנת.

אבל הזיק הזה, הוויב הזה, האנרגיות לטרוף את החיים, להצליח להגשים-

אלה הגנים שממש דומים.

עם הזמן פיתחנו לנו גם הומור משלנו, שפה, כך שלא היה גאה ממני בלבוא עם אוריאן לפגישה עסקית.

אז כן, היו משברים, היו נפילות קלות, אבל הכל מתגמד להערכה הגדולה לאישה שהכי דומה לי וכפי שהעידה, כנראה מכירה אותי הכי טוב חוץ מחמי.

צברנו הרבה שעות יחד, אין מאושר ממני בזכות שניתנה לי להעצים עוד קצת אישה מוכשרת שכמוך, אבל לא פחות מזה, קיבלתי ממך.

מסתבר, שאין גיל ללמוד ואת היית המורה הכי טובה שיכולתי לייחל!

אז הנה עברו להם 3 שנים ממש כתקופת תואר אקדמי וצברתי לי גם דיפלומה חשובה לחיים ואת חתומה על זה!!!

והנה, ממש כמו שני בני גם את פורשת כנפיים ואין כמו מילות השיר הממחישות זו:

״תמיד ידעתי שיבוא היום

שבו צריך להיפרד,

אבל עכשיו זה ככה בא לי פתאום

אז מה הפלא שאני קצת דואג.

עוף גוזל

חתוך את השמיים

טוס לאן שבא לך

רק אל תשכח…״

מרתון ישראל ואני תמיד נהיה כאן בשבילך.

אוריאן,יקרה שלנו! את אומנם תהרגי אותנו על זה אבל כשאוהבים, סולחים 😉 

 

כתיבת תגובה