ספורטאית החודש במרתון ישראל – ג'סיקה ספקטור

כמידי חודש, שוחחנו עם ספורטאית ישראלית מעוררת השראה. והפעם, ג’סיקה ספקטור, בת 42, אימא לשתי בנות מקסימות, נולדה בארגנטינה בעיר בואנוס איירס איך…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 31.08.2014
אופניים
2 תגובות

כמידי חודש, שוחחנו עם ספורטאית ישראלית מעוררת השראה. והפעם, ג’סיקה ספקטור, בת 42, אימא לשתי בנות מקסימות, נולדה בארגנטינה בעיר בואנוס איירס
איך התחלת להתעניין בספורט?
תמיד הייתי ילדה ספורטיבית, בהפסקות בבית ספר הייתי משחקת עם הבנים כדורגל, הייתי בחוג התעמלות קרקע כמה שנים. כאישה בוגרת אחרי הלידות כאשר הבנות גדלו התחלתי להתעסק בספורט תחרותי, לפני הדואטלון הריצות וטריאתלון, שיחקתי בהפועל פתח תקווה כדורגל נשים, אחר כך עברתי לאתלטיקה, ריצה, אופניים ושחייה, שלמדתי בגיל מאוחר כי היו לי קצת חרדות במים אבל התבגרתי על זה ועכשיו אני שוחה ממש טוב.

את מרוצה מההצלחות שלך בשנים האחרונות?
בשנים האחרונות הגעתי להרבה הצלחות, פודיומים, כתבות בטלוויזיה אבל הכי חשוב שמצאתי את עצמי דרך הספורט, קיבלתי ביטחון, כוח, אחריות, התמדה ,  למדתי על תזונה טובה, צחקתי המון ומצאתי בעצמי הרבה רצון לקום מוקדם בבוקר. אני אוהבת הרפתקאות אפילו שאני אישה קצת פחדנית. אני מאושרת עם מה שאני עושה, מעריכה כל דקה ושנייה בחיים, מנסה להיות פוזיטיבית רוב הזמן, אני גם אישה מאוד מאוד תחרותית. לא אוהבת להפסיד ומחפשת כל הזמן את הניצחון.

ספרי קצת על ההכשרה הספורטיבית שלך – 
אני בוגרת ויינגיט, מדריכת כדורגל, מאמנת כושר גופני לכדורגל, מדריכת התעמלות ילדים, מדריכת ריצות ארוכות, מדריכת זומבה ומדריכת שחייה.

מה התחביבים שלך –
אני אוהבת ללמוד, לקרוא ספרים, לרקוד, אני גאה בעצמי על ההצלחות וכל ההישגים של הספורט ובחיים, הדרך שבה הגעתי – הכל בכוחות עצמי. אני אישה שמקבלת את העליות וירידות ומנסה להתגבר בכל המצבים ולא לוותר. זה לא נורא ליפול, הכי חשוב לקום מהר וללמוד מהנפילה.
הבנות שלך גם נדבקו בחיידק הספורטיבי כמוך?

יש לי 2 בנות מקסימות, אחת בת 18 וחצי שהתגייסה עכשיו והלכת להיות מדסניקית – מדריכת ספורט. הבת הגדולה בת 23 נשואה, לומדת הוראה ויש לה תינוקת בת שנה ו3 חודשים, כן חבר’ה, אני סבתא שומרת על הנכדה, מתאמנת, עובדת ומפנקת אותה 🙂
תכניות לעתיד?
אני אמשיך לעמוד בפודיומים, לצחוק, ליהנות ולהגיד תודה! והכי חשוב, תזכרו – חיים פעם אחת.
unnamed (12)

תגובות על "ספורטאית החודש במרתון ישראל – ג'סיקה ספקטור"

2 Comments

  • Rafi Kachlon הגיב:

    אלופה כל הכבוד גסיקה

  • Shabtai Ben-Shem הגיב:

    בפעם הראשונה ראיתי את ג'סיקה אצל ידיד שלי וחשבתי שהיא בחורה נחמדה בשנות העשירם. לאחר שהלכה סיפר לי ידידי על שהיא אלופה בספורט אתגרי ואמא לשתי בנות גדולות וממש נדהמתי. היות ואני מארגן ומוביל קבוצות לטרקים אתגריים בעולם, כמו לאוורסט בייס קמפ בנפאל. למדתי כיצד היא מצליחה לשמור על כושר, להיראות צעירה ולהתמיד בספורט אתגרי ואכן עזר לי מאוד. ג'סיקה היא מודל לחיקוי.

כתיבת תגובה