נבחרת אולטרמן ישראל מגיעה לרוץ אתכם במרתון התנ"ך!

נתחיל מהשאלה מה זה אולטרמן ישראל בכלל ומה כוללת תחרות הסיבולת הזו? (ואכן מדובר בתחרות שמיועדת לגמרי ל “משוגעים לדבר”.) לשם כך…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 02.10.2017
טריאתלון
0 תגובות

נתחיל מהשאלה מה זה אולטרמן ישראל בכלל ומה כוללת תחרות הסיבולת הזו?
(ואכן מדובר בתחרות שמיועדת לגמרי ל “משוגעים לדבר”.)
לשם כך קראנו לדורון אביגדורי יוזם/מפיק ומשתתף זו הפעם השלישית!

אז מה זו התחרות הזו?
10 ק”מ שחיה חוצה כנרת ממזרח למערב (חוף כינר לחוף חוקוק)
420 ק”מ של רכיבה מההכנרת והגולן עד מושב פארן בערבה
84 ק”מ של ריצה- בערבה מקביל לכביש 90 ובפארק תמנע עד לטיילת.
והכל ב- 3 ימי תחרות:
יום ראשון: 10 שחיה+145 רכיבה שתחילתה טיפוס לגולן וסופה בבית שאן.
יום שני: 275 ק”מ רכיבה תחילתה בבית שאן וסופה במושב פארן בערבה.
יום שלישי: 85/100 ק”מ ריצה בערבה עד טיילת אילת וסיום בשער המרתון המדברי
איך הכל התחיל?
בשנת 2015. כמו שאנחנו אוהבים לומר לפעמים “במקרה”.או כמו שנכון יותר לומר- בעקבות תחרות דומה שבוטלה ברגע האחרון ומצאנו את עצמנו 5 אנשים מוכנים לתחרות ללא שום מסגרת לוגיסטית כזו או אחרת.סיימנו אותה במזג אויר מטורף, בשטפונות ובבוץ..ואז החלטנו שבאתגר הבא- זה יהיה אחרת!
ב 2016 כבר קם אירוע מסודר שבו סיימו 22 משתתפים את האתגר.ללא מדידת זמנים. כל אחד בזמן שלו. כל אחד מנצח! מנהל האירוע שלנו יצר קשר עופר פדן שהסכים לחבר אירוע אקסטרימי עם אירועי המרתון המדברי ואירח אותנו תחת שער הסיום של מרתון ישראל, כולל כרוז שקרא בשמם של המסיימים. הפירגון הזה חימם את ליבנו, שכן אין כמו שער סיום וקבלת פנים חמה לאחר 3 ימים קשים במיוחד!
שער סיום מרתון מדברי אילת
ב 2017 פתחנו אירוע גדול יותר שבו שימרנו את את הפאן החברתי, אבל האירוע אורגן כתחרות לכל דבר עם מדידת זמנים, שופט מאיגוד הטריאתלון, מנהל קטע לכל ענף ופודיום.
איפשרנו גם השתתפות בשלשות, מקצה לשחיה בלבד, ריצה בלבד וריצה של 100 ק”מ גם הפעם, “מרתון ישראל” בראשותו של עופר פדן  הסכים לארח אותנו בשער הסיום של מרתון המדברי. בהחלט לכבוד רב עבורנו!
אז מה לאולטרמן ומרתון התנ”ך?
תחרות האולטרמן מתקיימת בעוד כחודשיים (ומסתיימת בערב שלפני המרתון המדברי)  והחלטנו על מרתון התנ”ך כאימון נפח וכחלק משגרת האימונים שלנו לתחרות האולטרמן. הריצה הנחמדה בעליה משובחת שיוצרת לנו את העומס הנדרש כחלק מההכנה לתחרות היא בדיוק מה שאנחנו צריכים. כ 10 משתתפים במרתון התנ”ך במקצה המלא רשומים לאולטרמן (חלקם למקצה המלא וחלקם לריצת ה 84/100 ק”מ)
אנו מחכים ומצפים להשתתפותנו במרתון התנ”ך ולאתגר האולטרמן שיסתיים בערב שלפני הזינוק למרתון המדברי.
מאחלים לכולנו בהצלחה והנאה גדולה.
נתראה על המסלול!

כתיבת תגובה