מרוץ "יד ביד" לעיוורים 2013

מרוץ “יד ביד” לעיוורים 2013, יפתח את אליפות ישראל באתלטיקה זו הפעם השנייה. המרוץ המרגש, המיועד לעיוורים ולכבדי ראייה, יארח גם את…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 30.04.2013
fitness
0 תגובות

מרוץ “יד ביד” לעיוורים 2013, יפתח את אליפות ישראל באתלטיקה זו הפעם השנייה. המרוץ המרגש, המיועד לעיוורים ולכבדי ראייה, יארח גם את נשיא הכבוד של אגודת הספורט לעיוורים בישראל, טל ברודי, חתן פרס ישראל וכדורסלן עבר שישתתף במירוץ וייקח חלק פעיל באירוע. המרוץ יתקיים ביום חמישי ה-4.7 בשעה 17:45 באצטדיון הלאומי בהדר יוסף ויהווה את אות הפתיחה לאירוע האתלטיקה הגדול והמרכזי בישראל, אשת יסוקר בהרחבה בכל אמצעי התקשורת. במסגרת מרוץ “יד ביד” ילוו עובדי החברות המשתתפות באופן אישי את העיוורים ויצעדו/ירוצו עמם לאורך מסלול של כ-700 מטרים המסתיים באצטדיון הדר יוסף אל מול אלפי הצופים והמשתתפים באירוע. בנוסף לאנשי הקהילה העסקית ייקחו חלק במרוץ גם ספורטאים רבים, חברי כנסת וסלבריטאים.

מעוניינים לתרום מזמנכם למען מטרה נעלה? זכרו, סיוע ותרומה בפעילות ספורטיבית זו מקדם ותורם לאגודת הספורט לעיוורים בישראל ששמה לה למטרה לפעול לרווחת ציבור העיוורים ולקויי הראייה בישראל ולשילובם המלא במגוון רחב של פעילויות ותחומי ספורט מגוונים. בכספי התרומות מן האירוע, יממנו באיגוד הספורט לעיוורים ימי עיון והרצאות, סדנאות, נופשים משותפים ייחודיים וכן את כלל השירותים הנדרשים לפעילויות אלו (הסעות, ליווי וביטוח)
חשוב לציין – אגודת הספורט לעיוורים בישראל מתקיימת ופועלת אך ורק מכספי תרומות וללא כל מימון או סיוע ממשלתי, אנו מקווים כי תיקחו חלק פעיל במרוץ “יד ביד” ובהשתתפותכם תאירו חיים ותתרמו לטובת הספורטאים העיוורים בישראל.
לרישום ולפרטים נוספים:
רון מקרין, מנהל אסטרטגיה וגיוס כספים – 052-8419420
נאוה כהן-אביגדור, דוברת ומנהלת יח”צ ושיווק של מרוץ “יד ביד” 050-2555161
ניפגש במרוץ!

כתיבת תגובה