מרוץ טיפוס חרמון 2017 – דיווח מעל העננים

  איפה עוד ניתן לרוץ בחום יולי אוגוסט במזג אוויר קרירי ונעים ! מעל 200 רצים לקחו חלק היום במירוץ טיפוס חרמון…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 28.07.2017
ארועים שהיו
0 תגובות

 
איפה עוד ניתן לרוץ בחום יולי אוגוסט במזג אוויר קרירי ונעים !
מעל 200 רצים לקחו חלק היום במירוץ טיפוס חרמון ה-2 והגיעו לפסגת החרמון.
טיפוס מצטבר של כ – 370 מ’. אורך מסלול רגיל 2.7 ק”מ, אורך מסלול אתגרי כפול 5.4 קמ.

מרוץ טיפוס חרמון – צלם: תומר פדר


את המרוץ יזמה והפיקה חברת מרתון ישראל בשיתוף מ.א.גולן, אתר החרמון וכפר הנופש רימונים נווה אטיב. השנה ציין האירוע 50 שנות התיישבותץ בגולן.

במירוץ האתגרי הכפול זכה במקום הראשון דן אלתרמן מקיבוץ יפתח בזמן מצטבר של: 35.59 ד’. הזוכה במקצה הנשים היא קים דרמון בזמן מצטבר של 47.42 ד. שני הזוכים מטובי הרצים בארץ זכו בשי מרשת רימונים.
קדם לחלוקת הגביעים בנוף המדהים של פסגת החרמון הגרלה בין כל מספרי החזה בו זכו 3 משתתפים בנעלי הוקה איכותיות.
הכנסו לצפיה ב: תמונות ו תוצאות מרוץ טיפוס חרמון.
שמוליק חזן מנהל תיירות גולן מציין כי זה אירוע שהפך מסורתי ומאמין שיהפוך לאירוע דגל ארצי שמקדם את היעדים התיירותים של הגולן.
מיקי ענבר מנהלת השיווק של אתר חרמון ציינה שהחרמון הוא אתר פעיל אתגרי ודינמי לכל המשפחה במשך כל השנה. היא בטוחה שהמרוץ הנפלא הזה ימשיך ויתרחב עם השנים.
זינוק מרוץ טיפוס חרמון - צלם: תומר פדר
מיכל כראדי מנהלת כפר הנופש רימונים נווה אטיב אשר ארח את ערב הפסטה המסורתי ואת ערב הרצאות הרצים ציינה את התפעלותה מהאירוע ושמחה מאוד על החיבור בין רשת רימונים לאירוע.
עופר פדן ממרתון ישראל מציין שאירוע שהתחיל לפני שנתים היה מוצלח ושתחום ריצות השטח בארץ יתעצם בדומה למגמה העולמית. אתר החרמון מבחינתינו הוא איזור עם יופי וערך יחודי למורשת ארצנו זהו המיקום המושלם להתפתחות כאירוע בינלאומי.
בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה לשותפים שמוליק ואיקי ממ.א גולן, למיקי מאתר החרמון מיכל מכפר נופש נווה אטיב, למאיר קנר מהוקה, עמיחי מ’בראשית’, רודי פרוגקט, אירה פסטה יאנג. לאילן פריש רן שילון ודן אלתרמן ממובילי ריצות ההרים בישראל, לצלם תומר פדר על צילומי הסטילס. יצחק וצוות הרחפנים, טל פז תקשורת ולצוות מרתון ישראל עופרי, אוריין, רביב אילן, זיו ודורון,.
אוהב מרוץ טיפוס חרמון 2017

כתיבת תגובה