מרוץ חג המולד בגליל ChristmasRun בשילוב חג החנוכה

לאור הצלחתו של מרוץ Christmas Run אשר הושק לראשונה לפני שנה, ולאור בקשת הקהל אנו שמחים להודיע בזאת כי החלטנו להפוך את…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 03.12.2015
אירועים
0 תגובות

לאור הצלחתו של מרוץ Christmas Run אשר הושק לראשונה לפני שנה, ולאור בקשת הקהל אנו שמחים להודיע בזאת כי החלטנו להפוך את המרוץ למסורת ולקיימו מידי שנה.
Christmas Run”” – מרוץ ייחודי לציון חגי האורות – חנוכה וחג המולד, יתקיים ב-23/12 והינו יוזמה ברוכה של מועצת מעיליא אשר שמה לה למטרה לחבר בין פעילויות ספורט למטרות חברתיות ותרבותיות.
בסוף המרוץ נקיים טקס חגיגי ומרגש בו נישא דברים ונעניק גביעים ופרסים יקרי ערך למשתתפים.
%d7%9b%d7%a8%d7%99%d7%a1%d7%9e%d7%99%d7%a1-%d7%a8%d7%9f-2016-1280
 
ב- 18 בדצמבר 2015 הושק לראשונה המרוץ Christmas Run החותם את חג החנוכה ומקבל את פני חג המולד.
בפאזל האנושי בו אנו חיים, המרוץ הינו הזדמנות לחבר אנשים מכל המגזרים ולהפוך את הריצה המשותפת, לא רק לפעילות ספורטיבית חשובה אלא גם למפגש תרבותי חברתי מהנה וחוצה דתות.
במהלך האירוע יעמדו לרשות הרצים מגוון בתי עסק אשר יציעו מבצעים מיוחדים עבור המשתתפים. כל בתי העסק מעולם האופנה , ציוד לספורט, צימרים ועוד, אשר יפעלו במסגרת האירוע יתרמו 5% מההכנסות לעמותת אתגרים – עמותה לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי odt
ביום זה כולנו יחד נוצרים, מוסלמים, דרוזים ויהודים מכל הגילאים ומכל המינים נחבור לריצה משותפת לציון חגי האורות ולמען שכנות טובה, קירוב לבבות ואהבת האדם באשר הוא.
המרוץ יתקיים בין סמטאות הכפר הקסומות של מעיליא, כפר נוצרי ומודרני השוכן בגליל המערבי ורווי באתרים היסטוריים ייחודיים. מידי שנה לקראת חג המולד מתקשט הכפר בעצי אשוח מוארים ובשלל קישוטים ואורות צבעוניים ומרהיבים בכל רחבי הכפר, אשר משרים על הכפר אוירה ומראה קסום ומיוחד עוד יותר.
המרוץ יפעל ב- 3 מקצים: 2 ק”מ, 5 ק”מ ו – 10 ק”מ
ויותאם לילדים/ות, מבוגרים/ות ולמקצוענים/ות שבינינו
נפגש בשעה 14:30 בכפר מעיליא
בין יתר המשתתפים יגיעו למרוץ אורחי הכבוד חנין ראדי וממו אסרט
חנין ראדי- אצנית מרתון מקצוענית ובעלת קבוצות ריצה לנשים מוסלמיות
ממו אסרט- אלוף ישראל במרתון, קבע שיא ישראלי חדש במרתון טבריה בשנת 2013
בסוף המרוץ נתכנס כולנו לטקס חגיגי בו ישאו דברים: מר חאתם עראף – ראש מועצת מעיליא, ומר מאזן עבד- רכז הספורט במועצה, יוזם ומנהל המרוץ.
כ”כ בטקס יוענקו גביעים ויוגרלו פרסים יקרי ערך למשתתפים
מועצת מעיליא מבקשת להודות למר אמין עבדאללה – מפקח מנהל הספורט של אזור צפון, על התמיכה הכלכלית במרוץ.
על הפקת המרוץ וארגונו אמונות שרונה שלו מאייר ואפרת שלגמן ממועדון אדרנלין- מועדון ריצה המונה כ-100 רצים ורצות מרחבי הגליל המערבי אשר חרט על דגלו לקיים מרוצים למטרות קהילתיות חברתיות שונות, כגון מרוץ ינוח שהתקיים לאחרונה, במטרה לחזק את הקשרים בין המגזרים השונים בגליל ועוד מרוצים רבים אחרים.
אז כולנו יחד נפגש על המסלול כי מרוץ כזה עוד לא היה!
christmasrun.co.il

כתיבת תגובה