מחנה אימון כרמים – "רצים עם אסף" – מאי 2013

אנחנו בישורת האחרונה של מחנה האימון; מסיימים תרגיל אינטרוולים בשטח הכוללים ריצה על פי מרחק, ריצה על פי זמן, על פי תוואי…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 20.05.2013
בלוג
4 תגובות

אנחנו בישורת האחרונה של מחנה האימון; מסיימים תרגיל אינטרוולים בשטח הכוללים ריצה על פי מרחק, ריצה על פי זמן, על פי תוואי שטח וכן, תרגילי רדיפה של הרץ הפחות מהיר ועד לרץ המהיר ביותר תמונות סוריאליסטיות לחלוטין של רץ גדול, כהה עור, הרץ אחרי רצה בהירה – בלונדינית, בעוד הכלב הבדואי מתעורר משנתו ולא מבין האם אלו חוקי הטבע עליהם גדל
בסט האחרון הספורטאים מתבקשים לרוץ מרחק גדול יותר מזה שרצו עד כה, שוב ברדיפה אחר הרץ שממנו הם אמורים לברוח. בר, הוא עלם חמודות שבעוד כמה ימים יהיה בן 23 ואבי הוא בן 30 צפונה ועוד כמה ימים אמור לקבל סא”ל. אנו עוקפים את רוב חברי הקבוצה, אבי עוקף אותי עד שמגיע לבר וזה, כמתבקש מבחור בגילו, מתעקש, לא מוותר. התמונה בשטח נפלאה ומופלאה וכן, לא ניתנת לצילום דרך הנייד: אבי עם התיק מים רודף אחרי הנער שלא מוכן לוותר; הקצב יורד מ 4 דקות לכיוון 3:30 – 3:40 והנער עדיין בשלו. כמאה מטר לפני קו הסיום אבי נותן “קיק” ובר לא מצליח להגיב, סיום תרגיל, ספורטאים הוציאו מעצמם את המקסימום, אחלה, אנרגיה טובה.

ביום חמישי הגענו לכאן, היום יום שבת, 10:00 בבוקר; סיימנו את רוב תוכנית האימון שכלל אימון ראשון להכרת השטח עם שילוב של שינויי קצב, אימון טמפו פרוגרסיבי , אימון שחייה בבריכת מיתר שבו נכלל גם קצת ג’קוזי ופינוקים, ריצת נפח – עליות ארוכה ומורכבת הכוללת בין היתר “חצי מרדף” אחר מסתננים (מקווה שמשמר הגבול סידרו את החור בגדר כפי שהודענו ונתנו דיווח מפורט, לאורך ציר סנסנה) וכאמור, ריצת אינטרוולים הבוקר. מחכה לנו עוד ריצת שחרור – פרידה מהשטח וכן, במידה מסוימת פרידה מהחופש וחזרה לגוש דן, אזור חיוג 09, פקקים וחיים של כל אחד מאתנו; האמת, מתחיל קצת להתגעגע הביתה, אישה, ילדים, חדר המחשב שלי.
בין לבין הצלחנו עוד להכניס במערך האימון הרצאה של אימון מנטאלי, טיפולי רפלקסולוגיה מופלאים של קארן, הרמת כוסית במסעדה משובחת – “הספרייה” בבאר שבע וכן, הכי חשוב, ליהנות האחד מהשני וכמובן, להשתפר ללא היכר ביכולות הגופניות שלנו. המשמעות של מחנה אימון: פעילות – התאוששות וחוזר חלילה, הינה הכרחית לכל מי שעוסק בספורט ושואף להתקדם בו.
קיבוץ כרמים, תודה, היה נפלא, שנה הבאה אנו כאן.
אנרגיה טובה לכולנו, אסף לב.
קרדיט לתמונות: אסף לב
[author ]אסף לב, מאמן מנטאלי לספורטאים, מאמן טריאתלון www.asaflev.co.il[/author]

תגובות על "מחנה אימון כרמים – "רצים עם אסף" – מאי 2013"

4 Comments

כתיבת תגובה