מוישה ונטילטור

אצלנו בבית הכל ממוחזר ואני חובבת מושבעת של גרוטאות. האיש שאיתי אוהב לשפץ ולתקן. יש לו ידיים טובות ויודע איך להחזיר לחיים…

מאת: שוש בלייכמן
בתאריך: 11.10.2020
בלוג בנושא ריצה זה החמצן שלי
0 תגובות

אצלנו בבית הכל ממוחזר ואני חובבת מושבעת של גרוטאות. האיש שאיתי אוהב לשפץ ולתקן. יש לו ידיים טובות ויודע איך להחזיר לחיים שולחן או פסל שעל סף המוות, ומציל אותם ממזבלה לעוד כמה שנים של שימוש.

אני רצה מרחקים ארוכים, מאד, ואוהבת לרוץ ברחובות הרצליה ביום של הוצאת הגזם לרחוב, כי ביום כזה אני מוצאת הרבה “אוצרות”. זה גם מעניין יותר, כי אני רצה תמיד לבד, גם כשאין סגר. כשהחפץ גדול, אני מסתירה אותו, ואחר כך חוזרת עם הרכב לקחת. באחד הימים, ראיתי ונטילטור מונח בצד, ללא בעלים. זה לא היה יום של הוצאות גזם, אז חשבתי שאולי רק שכחו אותו, ולא נגעתי בו. אבל חשבתי, שבכל זאת הוא מונח למסירה. למחרת, חזרתי, כי זה בעצם המסלול שלי, וראיתי שוב את הונטילטור, מחכה לי בסבלנות באותו מקום. אחרי יום, אין ספק שאפשר לקחת אותו. אבל הייתה לי בעיה אחרת. אנחנו בסגר, ואסור לנסוע עם הרכב, והונטילטור גדול על עמוד.

לרוץ אבל מותר, לכל מרחק. ואם אתה רץ בנשמתך, תרוץ בכל מצב, גם עם ונטילטור ביד.

סתיו עכשיו, אבל עדיין חם הרבה מעל הממצע. השמש מתקדמת מעל צמרות העצים, והדרך חזרה ארוכה, כ- 3 ק”מ. ולרוץ ברחובות עם ונטילטור, זה מצחיק, אין מה להגיד. אך לא ויתרתי, תפסתי את הונטילטור ביד אחת ובשניה את הרשתות, כי היה די מפורק, וככה רצתי לכוון הבית. ומה אתם חושבים, אנשים רואים בחורה רצה עם ונטילטור ביד, לא יגידו משהו ? ועוד איך אמרו :

רעיון גאוני, לרוץ עם וינטילטור, נאמץ אותו !

אם תרוצי יותר מהר הוא גם יסתובב !

הויטילטור לא יעזור לך, עדיין חם !

תרוצי עם מזגן, מקרר יותר טוב !

קבוצה שלמה של רוכבי אופניים, דיברו, כאילו אני לא שם, ולא שומעת : שנגיד לה מילה טובה ? הבחורה משתדלת, רוצה לקרר את כל הרצליה ! !

חה חה. אבל בינתיים הגעתי הביתה, והונטילטור מחכה למגע הקסם של  המבוגר האחראי שאיתי. אני בטוחה שעוד יעשה הרבה רוח הונטילטור הזה.

כתיבת תגובה