כשתחביב הופך למקצוע, השמים הם הגבול

רויטל אלון הייתה בכירה בעולם ההיי טק, אבל אז החליטה לעשות שינוי ולהגשים חלום ישן – להפוך למדריכת ספורט. לפני 4 שנים…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 08.04.2015
בלוג ריצה
1 תגובות

רויטל אלון הייתה בכירה בעולם ההיי טק, אבל אז החליטה לעשות שינוי ולהגשים חלום ישן – להפוך למדריכת ספורט. לפני 4 שנים היא יצאה ךמסע, וכיום היא ניצבת בטופ של עולם מדריכי הכושר. הנה הסיפור שלה.

 

רויטל אלון, בת 38, נשואה, אמא לשלושה: יובל בת 13, מאיה בת 9, ויהונתן בן 4.
בעלת תואר ראשון במדעי המחשב.
במשך 12 שנה עבדתי כמהנדסת תוכנה בחברת הייטק, כאשר תפקידי האחרון היה מנהלת פרויקטים בספרד, צרפת ובריטניה. לאחר לידתו של בני החלטתי לשנות כיוון ולהפוך את התחביב למקצוע.

נרשמתי ללימודים בסטודיו B שם קיבלתי את הכשרתי כמדריכה. התחלתי לאסוף קורסים והשתלמויות בכל תחומי הכושר שעניינו אותי קיקבוקס, ספינינג, עיצוב וקור.

האהבה שלי למקצוע, המחקר אחרי חידושים בתחום וההשקעה של שעות על גבי שעות בהתמקצעות הוכיחו את עצמם… הפכתי למאמנת בכירה במועדוני כושר מובילים במרכז: גרייטשייפ תל אביב, כפר סבא, רמת השרון, הולמס פלייס ירקון וגבעתיים, פיור בן יהודה ואנדרגראונד אפקה.

מלבד העובדה שהשיעורים התמלאו, התחלתי להופיע בכנסי פיטנס ארציים בניהולם של תמי קיס וניסים זוארץ וכן באירועי ענק כגון מרתון ספינינג בחצבני בארגונו של שמוליק מלול.

בימים אלו אני מעבירה השתלמויות למדריכי ספינינג המלמדות כיצד לבנות מערכי אימון פיזולוגיים וכיצד “להוריד” את המערך למוסיקה, ובכך לשבור את המיתוס “די.ג’י על אופנים” – ולהפוך כל אימון למקצועי ומהנה כאחד.

כחלק מהרצון להפוך את שיעורי הספינינג למקצועיים יותר, הגעתי לשיתוף פעולה עם חברת ספיווי. החברה מחייטת את אופני הספינינג, ובכך אוספת נתונים על כל רוכב שנמצא באולם: סל”ד, מהירות, מרחק ודופק משודרים על המסך באנימציה מדהימה ובעצם נותנת שליטה של המדריך בכיתה וכן נתונים אישיים לכל רוכב ורוכב. בקרוב אני יוצאת לקמפיין של ניוד המערכת בין המועדונים השונים בארץ.

אני פריקית של תזונה. ללא תזונה אין תוצאות !!! שומרת על ארוחות מאוזנות הכוללת חלבונים, שומנים וכן – גם פחמימות !!!

אוהבת מאוד לרוץ (למרות שאף פעם לא השתתפתי במרוץ תחרותי) ומאוד אוהבת לאתגר את עצמי באימוני כוח וסיבולת.

מאמנת כ – 3-5 שעות ביום ומקבלת את ילדיי בצהרים מבתי הספר והגנים. בעולם ההיי טק, שעות כאלו גמישות, קשר יום יומי עם הילדים, תשוקה גדולה לקום בבוקר לקראת עוד יום עבודה וסיפוק אינסופי, הם לא ממש אפשריים. בחיים החדשים שלי כל אלו מתגשמים מידי יום מחדש.

1042FB_IMG_1424631204249

 

 

 

תגובות על "כשתחביב הופך למקצוע, השמים הם הגבול"

One Comment

כתיבת תגובה