טריאתלון אשקלון 2015

785 טריאתלטים השתתפו באליפות ישראל בטריאתלון ספרינט שנערכה ביום שישי 12 ביוני 2015 באשקלון. אחד הטריאתלונים היחידים הנערכים ביום שישי ומאפשרים השתתפות…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 15.06.2015
טריאתלון
0 תגובות

785 טריאתלטים השתתפו באליפות ישראל בטריאתלון ספרינט שנערכה ביום שישי 12 ביוני 2015 באשקלון.
אחד הטריאתלונים היחידים הנערכים ביום שישי ומאפשרים השתתפות גם לציבור הדתי. עומס המשתתפים הורגש בשטח ההחלפה שבו לא נותר מטר ברזל ריק להניח עליו כידון תועה. וגם שם כבר היה כידון.
מתי בפעם האחרונה הסתובבתם סביב 22 כיכרות? רוכב הטריאתלון כמשל לסביבון.
הסימן המובהק של מסלול הרכיבה הוא אינסוף הכיכרות שמקשטים את הכביש הסמוך לטיילת חוף אשקלון. החלטה מוזרה שבוודאי נלקחה לפני שנים רבות, לקיים את אליפות ישראל במסלול כמו אשקלון, תמוהה בעיני. המסלול עצמו לא בדיוק מתאים לרכיבה מהירה, בטח שלא החזרה עליו פעמיים.

ליאור כהן, מקום שלישי בקטגוריה, צילום: צלם אותי

ליאור כהן, מקום שלישי בקטגוריה, צילום: צלם אותי


איגוד הטריאתלון הפגין רמה גבוהה של סדר וארגון עוד בשלב ההרשמות, חוברות ההסבר ומפות המסלולים ושטח ההחלפה, דרך התחרות עצמה וכלה במתחם הסיום. השופטים היו קשוחים כמו שרק שופטי טריאתלון באליפות ישראל יכולים להיות קשוחים ונופפו עם אזהרות על ימין ועל שמאל.
 
כרגיל, זינוק הנשים אחרון ונעשה בשעה 8:30, סיום הריצה סביב 10:00, שעה לוהטת בחוף בר-כוכבא, אשקלון. מחכה למארגני התחרות שיהיו אמיצים ויהפכו את סדר ההזנקות. החום גרם לכמה בנות להישבר בסוף הריצה ואף להתייבשות.
mari

מארי אליאס, מנצחת אליפות ישראל לבוגרים בספרינט. צילום באדיבות : “צלם אותי”


ים רגוע שהפך מעט גלי, מזג אוויר שמשי וקיצי, תנאים מושלמים לתחרות קצרה “לתת הכל”. החיוכים בסיום איששו את הסיפוק מהתחרות, על רקע העדרותם של שלושה טריאתלטים חזקים בנסיבות משמחות עקב משחקי אירופה בבאקו.
רשימת הזוכים המלאה באתר איגוד הטריאתלון.
 
מאת: נעה כפרי, 26. רצה הרבה, טריאתלטית קצת.

כתיבת תגובה