חווית ריצה עם NRspirit

אימוני הצלחה! בחוויית הריצה במדבר  NRspirit כמו בשנה שעברה, כך גם השנה יהיה המרתון המדברי נקודת ציון משמעותית עבורנו ועבור המתאמנים שלנו….

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 30.07.2015
בלוג
0 תגובות

אימוני הצלחה! בחוויית הריצה במדבר  NRspirit
כמו בשנה שעברה, כך גם השנה יהיה המרתון המדברי נקודת ציון משמעותית עבורנו ועבור המתאמנים שלנו. בשנה שעברה השתתפו 20 מתאמנים שלנו בחוויה, השנה אנחנו כבר מכוונים ליותר מכפול.
ולא בכדי. זה מתחיל מהתפיסה שגיבשנו במהלך השנה האחרונה, שבה סוג המרוץ, על מסלולו, מגוון המקצים שבו, סביבתו הגיאוגרפית והאפשרויות הטמונות בו, הוא בדיוק מה שאנחנו והמתאמנים שלנו זקוקים לו.
אופי האימונים ושיטות העבודה בקבוצות הריצה של NRspirit אימוני הצלחה! מכוונות, ראשית לכל, ליצירת הרמוניה בין המתאמן לריצה, בין המתאמן לגוף ובין המתאמן לנפש; ואח”כ בין כל המרכיבים הללו יחד.
SAM_0596-web
כך מושגת ממש חוויית ריצה, שהיא גדולה לאין שיעור מהריצה עצמה. בחוויית הריצה משותפים חושים, תחושות, מחשבות ושאיפות, לצד סיבולת, שרירים, פרקים, רצועות וקצב ממוצע. עם שני מאמנים לכל קבוצה ובכל אימון; עם הנחלת ריצה למתחילים ללא שעון, במטרה להכיר ולחוות את הגוף, היכולת והקצב באופן אוטנטי; ועם דגש עצום על מיקוד בחוויית הריצה ומה שניתן להפיק ממנה – ב-NRspirit אימוני הצלחה! יוצרים ערכים שמשקפים את אלה של אירועי המרתון המדברי.
באירוע ריצה שבסיסו בעיר אילת ממש מתבקש לצאת  עם מתאמנים למחנה אימונים, שמאפשר רוגע, מיקוד, גיבוש ויצירת ‘יחד’ קבוצתי. וכל אלה משמשים היטב בסיס לעבודה מקצועית עם המתאמנים ושילוב בין אימונים לבילוי. אלה תנאים מתאימים במיוחד לרצים ומתאמנים מתחילים, שהחוויה הכללית חשובה להתערותם ב”מועדון” החדש שזה לא כבר  יצטרפו אליו.
3
צד ‘מזמין’ נוסף הוא מקצי הריצה – 5, 10, 21 ו-42 ק”מ – שמעניקים אפשרות בחירה רחבה לקשת גדולה של יכולות ריצה.
הנוף שבתוכו שוכנים מסלולי הריצה מגרה בחוזקה את “בלוטות הריצה”. אנחנו רואים בנוף הזה פרומוטר ענק, במיוחד לרצים בראשית דרכם. חשוב שמתחילים יחוו, כיצד ריצה יכולה להתקיים בתוך נופי בראשית, על כל סוגי הקרקע כמעט ובהרגשה של שומקום.
ולבסוף, מועד המרוץ מאפשר לנו לבצע את המעבר מאימוני הקיץ והסתיו, אל אירועי התחרויות הרבים של החורף והאביב שבעקבותיו. מתאמנים, בכל הרמות, נכנסים לתקופת רגיעה, סוג של טייפר, בתחילת הקיץ, ואט אט מתעצמים ומעלים הילוך לקראת הסתיו. אפשר לומר שמבחינה זאת המרתון המדברי ניצב בדיוק בפתחו של החורף וכל אירועי הריצה שבאים עמו.
ההיענות הגדולה של המתאמנים מכל קבוצות NRspirit אימוני הצלחה! מצביעה על כך שגם מבחינתם מדובר באירוע ריצה מיוחד, ששווה מחנה אימון בן 3 ימים ואימונים ייעודיים. אנחנו, המאמנים, מנסים ליצור עבורם חוויה ריצה שלמה, עם האימונים הנכונים לריצה, יצירת זמן רגוע, הרצאה מקצועית והובלה שמחה של כל מרכיבי מחנה האימונים.
 
ניתן להצטרף למחנה, גם למי שאינו נמנה עם קבוצות NRspirit אימוני הצלחה! גלשו אל אתרwww.nrspirit.co.il , השאירו פרטים דרך “צור קשר” ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

כתיבת תגובה