חברת סידס תעניק חסות ל"מירוץ לזריחה ערד-מצדה"

יוני 2015 הודעה לעיתונות חברת סידס תעניק חסות ל”מירוץ לזריחה ערד-מצדה” שיתקיים ב- 7 לאוגוסט 2015 סידס תספק בקבוקים של משקה אקטיב…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 30.07.2015
בלוג
0 תגובות

יוני 2015
הודעה לעיתונות
חברת סידס תעניק חסות ל”מירוץ לזריחה ערד-מצדה”logo_top_link
שיתקיים ב- 7 לאוגוסט 2015
סידס תספק בקבוקים של משקה אקטיב O2  
מים מינרלים מחוזקים בחמצן  בטעם אורנג’ לימון
 
 
חברת “סידס – רק הטוב ביותר” תעניק חסות ל”מירוץ לזריחה ערד מצדה”, שיתקיים ב-7 לאוגוסט. סידס מספקים   בקבוקי  מים של  משקה אקטיבO2 , מים מינרליים טבעיים, מחוזקים בחמצן ובשלושה סוגי ויטמין B. בטעם אורנג’ לימון, שיחולקו בערכות המשתתף ובסיום הריצה.
משקה אקטיב  O2, הינו משקה מים מינרלים טהורים מהאלפים הבוואריים, עם 50 מ”ג/ליטר של חמצן, מרווה ומרענן ומעניק לגוף נוזלים המכילים חמצן טבעי. המים עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, דלי קלוריות, לא מוגזים וכשרים, מומלץ בעיקר לאחר מאמץ גופני או פעילות פיזית. משקה אקטיב 02 מגיע בבקבוק אישי (500 מ”ל) עם פקק ספורט נשלף, קל לפתיחה וסגירה, מצויד בממברנה ייחודית,  אשר תוכנן במיוחד לשמירה על החמצן והטעם וכן על ההיגיינה של הפייה של הבקבוק.
 
לדברי לימור גרבר, מנהלת המותג Active: “אנו שמחים לקחת חלק באירוע. החיבור בין משקה אקטיב לספורט הוא חיבור טבעי ומתבקש והינו חלק מהאסטרטגיה השיווקית של המותג . נאחל הצלחה לרצים”.
 
חברת ‘סידס – רק הטוב ביותר’, יבואנית ומשווקת מוצרי מזון איכותיים מכל העולם, ביניהם: שוקולד לינדט, חטיפי שוקולד מרס, תבליני מקורמיק ועוד.   www.sides.co.il
 
מחיר מומלץ לצרכן: בקבוק 500 מ”ל:  8  ₪
כשרות: רבנות ראשית
 
ניתן להשיג ברשת חנויות טיב טעם, AM:PM,so good  ובחנויות פרטיות
 
לפרטים נוספים: קארן לב ארד תקשורת 6699306054, 769333103
 

כתיבת תגובה