הרומן שלי עם הריצה / קרן עמרוסי

הרומן של קרן עם הריצה התחיל לפני קצת יותר מ 4 שנים. מאז היא הספיקה לרוץ 2 מרתונים רשמיים ועוד ריצת 40…

מאת: zivrob
בתאריך: 08.02.2018
סיפורים אישיים
0 תגובות

הרומן של קרן עם הריצה התחיל לפני קצת יותר מ 4 שנים. מאז היא הספיקה לרוץ 2 מרתונים רשמיים ועוד ריצת 40 ק”מ לכבוד חגיגות יום ההולדת ה 40 שלה.
הריצה עבור קרן היא מקור אנרגיה ובה היא מוצאת מזור ורוגע .זו התרפיה שלה, הכוח המניע אותה  וקרן אור שהייתה חסרה לה בחייה..
קרן שסובלת ממחלת השימוטו (תת פעילות של בלוטת התריס) נוטה לעייפות כתוצאה מהמחלה.הריצה מהווה עבורה תרופה וזו שנותנת לה אנרגיה ומסייעת לה להתגבר על תופעות הלוואי ולהיות עירנית וחיונית. היא רצה בחוץ בחום, בקור ובגשם כי רק באויר הפתוח היא מרגישה שהיא יכולה להתחבר לעצמה ולהרגיש חופשיה.

הריצה כיום היא חלק משיגרת יומה.. ולמרות הקושי לקיים אימונים סדירים במקביל לעבודה, משפחה ושלל מחוייביות כאלו ואחרות  היא מצליחה להקפיד עליה מתוך רצון להעפיל הכי גבוה שאפשר ולתת דוגמא לבנותיה שמטרות משיגים בעבודה קשה ובנחישות.

את המרתון הראשון שלה צלחה קרן בנובמבר 2016. היה זה המרתון המדברי. המרתון המדברי היה מאתגר היא סיימה אותו בתוצאה שהיתה טובה מאד עבורה ובעיקר  הותיר בפיה טעם של עוד.
באוקטובר השנה החליטה לחוג את יום הולדתה  בריצה בת 40 ק”מ. חברים רבים באו לחגוג ולרוץ עם קרן חלק מהמסלול. היה זה יומולדת מרגש במיוחד ואושר גדול לשלב את כל אהבותיה באירוע אחד.

במרתון טבריה השנה החליטה להשתתף במקצה החצי. חבר טוב הציע לה להשתתף במקצה המלא. לאחר התלבטות והתייעצות עם מספר רופאים שבחנו את מצבה הרפואי היא החליטה להקשיב לעצתו ולרוץ את המקצה המלא. היה לה את הנפח המתאים ברגליים וההחלטה שהיא קיבלה היתה לרוץ בשביל הכיף ומתוך הנאה.זו היתה החלטה ספונטנית אך היא נלקחה בכובד ראש מתוך ראיה ברורה שאת המרתון היא תרוץ בקצב שתרגיש בו נח ועל בסיס היכולת שלה לרוץ מרחק כזה כתוצאה מאימונים סדירים וממוקדים לאורך השנים…והכי חשוב היה מבחינתיה החויה…ובהכרותה רבת השנים עם חברת מרתון ישראל היא ידעה שכך יהיה.
במרתון עצמו היא הצטרפה לטל ביבי, הפייסר של של 4:30. לאורך הריצה כולה דיברו וצחקו ונרשמה הנאה מחלטת! בקילומטרים האחרונים, כצפוי, היה קשה ומאתגר. אך קרן לא ויתרה לעצמה..היא שתתה ואכלתה כראוי והגיעה לקו הסיום כשהיא קופצת ושמחה ומחבקת בשתי זרועותייה את הכרוז.
קרן הגשימה עוד חלום!
אל תפסיקו לחלום ולהגשים…

כתיבת תגובה