המרוץ הזה יעלה לכם לראש – מרוץ הבוז׳ולה ישראל

דמיינו את אור הבוקר העולה על שער הזינוק, רוח קלילה, מוסיקה הולכת ומתגברת, וקילומטרים של חגיגה בין יקבים וכרמים שמחכים לכם שתזנקו ותצבעו אותם בשלל צבעים ובשמחה מתפרצת. זהו מרוץ הבוז׳ולה בישראל

מאת: מנהל מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 09.06.2019
אירועים
0 תגובות

כשהגענו לקו הזינוק של מרוץ הבוז׳ולה בצרפת, סופסוף התחברה התמונה השלמה.
רצים ושותים? ריצה ויין? עד לפני שנה – מי חשב שזה הולך ביחד, ועוד שזה עובד, ובענק?

הכל התחיל כשמרתון ישראל הרימה את מרוץ היקבים בשנה שעברה והתעורר בנו הרעב לראות איך עובד הדבר המקורי.
מנכ״ל מרתון הבוז׳ולה מליון שבצרפת הזמין אותנו לראות איך זה עובד, צוות מרתון ישראל נענה לאתגר, ומשם הכל היסטוריה.

את קבלת הפנים של מרוץ הבוז׳ולה אי אפשר לשכוח, במיוחד כאורחי הכבוד של מנכ״ל המרוץ.

ערב לפני הזנקת המרוץ מתקיימת חגיגה שלמה של אוכל, מוסיקה, ריקודים ויין. השמחה עולה על גדותיה בכל השקת כוס. השאנסונים מהירי הקצב, בקבוקי היין המתפוקקים וצהלות הרצים מבהירים שהמרוץ הזה לא יהיה דומה לכלום.

כזה עוד לא ראיתם

אף אחד לא ממהר ללכת לישון. אף אחד לא בוחל בלגימת עוד כוס יין. לאט לאט אנחנו מבינים שאף אחד גם לא מתכוון לחצות את קו הסיום בתוצאה פנומנלית. להיפך, נדמה שכולם מתכננים ריצה ממושכת, כי אף אחד לא רוצה שהחוויה תיגמר.

על קו הזינוק, לפני המרוץ, כמו בשיר, פגשנו אלפי רצים ערוכים ומוכנים. אלא שערכת מרוץ הבוז׳ולה שונה מאלה שאנחנו מכירים ממרוצים סטנדרטיים. הרצים לבושים בתחפושות צבעוניות, מושקעות ומוטרפות והם לא מתכוונים להיפרד מהן לאורך כל המסלול.

הכרוז סופר לאחור. המוסיקה מתגברת. הנה אנחנו יוצאים למסע של 21 קילומטרים של תענוגות ושכרון חושים. את מה שפגשנו בערב הקודם נפגוש שוב ושוב לאורך המסלול: מוסיקה, ריקודים, יין ואלפי אנשים צוהלים. בין הקילומטרים מדלגים, רצים ורוקדים. תחנות הזנה ובהן יין שנמזג לכוסות, והילולה שלא נפסקת גם מעבר לקו הסיום.

מרוץ הבוז׳ולה ישראל

שנה חלפה ומרתון ישראל מגשימה חלום. מרוץ הבוז׳ולה ישראל יוצא לדרך. לא כמו, לא דומה, לא בהשראת – זה הדבר האמיתי.
בשיתוף פעולה עם הפקת מרוץ הבוז׳ולה המקורי בצרפת, השנה מגיע מרוץ הבוז׳ולה לישראל. המרוץ הישראלי יהיה הראשון בעולם הרשאי להקרא בשם הזה. האח החדש שנולד למרוץ הבוז׳ולה הצרפתי, אבל כזה שלגמרי יש לו חיים משל עצמו.

כחברה שמעורה בחיי קהילת הרצים, בנינו קונספט מנצח למרוץ בוז׳ולה ישראלי, עם כל ההתאמות לאהבות של קהל הרצים הישראלי ולשטח והנוף היפהפיים שנרות בהם. לצד היינות הישראלים, אנחנו בטוחים שהגענו למתכון המנצח.

בתחילת יולי יגיע לארץ מנכ״ל מרתון הבוז׳ולה, והפעם כאורח כבוד של מרתון ישראל, לערב השקה של מרוץ הבוז׳ולה ישראל הראשון.

 

המרוץ הזה יעלה לכם לראש!

תתכוננו לזה. ב-4.10.19, בשיתוף פעולה עם מועצת גזר ויקב ברקן, מרוץ הבוז׳ולה ישראל יוצא לדרך.

ההתרגשות בשמים. הכנו לכם חוויה בלתי נשכחת, שאפילו חברינו מצרפת לא מתכוונים להפסיד ושולחים משלחת שלך עשרות רצים לחוות ולהכיר.

ערב הפתיחה מוזמנים הרצים ליהנות בפסטיבל היין המסורתי בחולדה. במקום יהיו טעימת יינות והופעה מוסיקלית באווירה שמחה וחגיגית.

בזינוק יחכה לכם כל מה שצריך כדי לצאת למרוץ חווייתי באווירה היתולית: מוסיקה מקפיצה, טעימות יין, אביזרים וצלמים. המסלול שזור בתחנות מושקעות ביקבים המקומיים, שיקבלו את פניכם במוסיקה וטעימות יינות. ו… טוב, נגיד רק שתכינו את הרגליים גם לריקודים ולא רק לריצה.

כדי להבטיח שתיכנסו לאווירה הנכונה, אתם מוזמנים להגיע בתחפושות, וכדי להבטיח שההבטחה תתממש תגלו בעת ההרשמה שיש מחיר מיוחד למי שמתכוונים להגיע בתחפושות, ופודיום לתחפושות השוות ביותר!

עכשיו עצמו לרגע את העיניים. דמיינו את אור הבוקר העולה על שער הזינוק. רוח קלילה, מוסיקה הולכת ומתגברת. קילומטרים של יקבים וכרמים שמחכים לכם שתצבעו אותם בשמחה מתפרצת.

זה מרגיש כמו חו״ל, אבל זהו מרוץ הבוז׳ולה בישראל. לא דומה לשום דבר שהכרתם, והגיע הזמן להכיר. נעים מאוד.

להרשמה  >> 

*מספר המקומות מוגבל!

כתיבת תגובה