הכירו את 'רצים עם הרוח'

הכירו את קבוצת “רצים עם הרוח” יובל שרביט תושב גן יבנה מייסד ומאמן את הקבוצה “רצים עם הרוח”, משתף את סיפור קבוצתו…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 27.07.2015
הכירו את
0 תגובות

הכירו את קבוצת “רצים עם הרוח”
יובל שרביט תושב גן יבנה מייסד ומאמן את הקבוצה “רצים עם הרוח”, משתף את סיפור קבוצתו ואת ה”אני מאמין שלו”.
איך הכל התחיל?
מתוך רצון לנהל אורך חיים בריא ,לפני כמה שנים , התחלתי לעסוק בפעילות גופנית. במסגרת אותה פעילות התחלתי לרוץ. בהתחלה היה קשה אבל בהמשך גילתי את ההנאה בריצה. לאחר פציעת ספורט הבנתי שאם אני מעוניין להמשיך לרוץ אני צריך ללמוד לעשות את זה נכון. במהרה נרשמתי לקורס מאמנים בווינגט ובסיום הלימודים שכללו שיעורים מעשיים ועיוניים, החלטתי שאני רוצה להנחיל את אהבתי לריצה לאחרים וכמובן גם את ההבנה שאם עושים את פעילות הריצה בצורה הנכונה, אנשים יגלו שריצה היא לא רק לאנשים מסוימים ושאפילו ניתן ליהנות מזה. כך בעצם הקמתי את הקבוצה “רצים עם הרוח” שיצאה לדרך בשנת 2013.
FB_IMG_רצים עם הרוח 02
 
המאמין שלי…
המתאמנים בקבוצה חווים הנאה, חברות וסיפוק מעצם קיום פעילות ספורטיבית, תוך תשומת לב מריבית שלי כמאמן על תוכנית מתאימה, מקצועיות, בטיחות והכוונה קבוצתית ואישית.
כיצד ומתי מתאמנים?
הקבוצות נפגשות פעמיים בשבוע בימים קבועים בשעות הערב לאימון קבוצתי שאורך כשעה . בשילוב לאימוני ריצה הקבוצה מתאמנת על שיפור יכולת אירובית אימוני כוח, מהירות, תרגילי סגנון, קואורדינציה ואינטרוולים. כמובן שבסוף כל אימון מבצעים מתיחות. את הריצה הארוכה רצים חברי הקבוצה בחברותא בסופי שבוע. בנוסף, חלק מחברי הקבוצה מקבלים תוכנית אימונים אישית שתואמת את הרמה והמטרות האישיות שאליו שואף כל מתאמן להגיע. כמובן שכל מתאמן זוכה לתמיכה קבוצתית וקשר אישי.
FB_IMG_רצים עם הרוח 03
עם הזמן אנשים נוספים רצו להצטרף לקבוצה ולכן החלטתי במקביל לקבוצת ריצה למתקדמים, לפתוח קבוצת ריצה ” לילדים ונוער” וקבוצה נוספת למתחילים שנפתחה במרץ 2015 שנקראה “מהספה לריצה”. קבוצת מתחילים זו מפתחה במטרה להוביל אנשים שמעולם לא עסקו בספורט להתחיל לרוץ ולהגיע למרחקים של עד כ6 קילומטר, תחת התמיכה הקבוצתית וההכוונה האישית וכמובן בעזרת תוכנית מתאימה. בסוף חודש אוגוסט קבוצת “מהספה לריצה” תתאחד עם קבוצת הבוגרים של “רצים עם הרוח”.
מתוך אהבה וההבנה שאפשרי לפתח את הקבוצות אותן אני מאמן, ומתוך רצון לחשוף עוד אנשים לריצה, בימים אלו קבוצה נוספת יוצאת לדרך. קבוצה זו תוביל צעד אחרי צעד אנשים המעוניינים להיכנס לעולם הריצה אך לא יודעים כיצד לעשות זאת. הקבוצה תתקדם בהתאם לתוכנית מובנת ותוביל לריצה של עד כ-5 קילומטר. הקבוצה תגיע לשיא בריצה משותפת במרתון תל אביב 2016.
FB_IMG_רצים עם הרוח 01
אני מזמין את כל מי שרוצה לבוא להצטרף לקבוצתנו ולחוות את חווית הריצה עם קבוצה מגובשת ונפלאה!
תכלו ליצור קשר עם יובל שרביט בטלפון 0546093742 ובמייל youvalrunning@gmail.com
פרטים נוספים באתר http://www.youvalsh.com

כתיבת תגובה