הכירו את עמרי פלד

עומרי פלד (38) נשוי לגלי ואבא לאלה, מאיה וירדן. עמרי ומשפחתו מתגוררים ברעננה והוא מייסד שיטת הקרוספיט בישראל, הבעלים של מועדון קרוספיט-הרצליה…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 21.09.2015
הכירו את
0 תגובות

עומרי פלד (38) נשוי לגלי ואבא לאלה, מאיה וירדן.
עמרי ומשפחתו מתגוררים ברעננה והוא מייסד שיטת הקרוספיט בישראל, הבעלים של מועדון קרוספיט-הרצליה והייזם של אליפות ישראל בכושר גופני שמתנהלת כבר 5 שנים.
איך הכל התחיל
אחרי שעסקתי בספורט כל חיי (טניס, התעמלות קרקע, אומנויות לחימה), מצאתי את עצמי בגיל 23 בלימודי תואר במכון וינגייט. אחרי סמסטר אחד בלבד, הבנתי שזה לא הכיוון בעיקר בשל התחושה שהמסלול כבר מונח לפני ושההצלחה נמדדת ביכולת ליישר קו… אף פעם לא הייתי טוב בליישר קו בעיקר כי יש לי הרבה מאוד רעיונות משלי שרציתי להביא לידי ביטוי.
במהלך השנים מאז, הספקתי להיות בעלים של סטודיו שהציע  את מה שבזמנו היה נחשב כה-דבר (ספינינג, קיק-בוקס, פילאטיס) עד לנקודה בה הבנתי שתחום הכושר הגופני בארץ לוקה מאוד בחסר ושאין ממש מענה אמיתי למטרות שמתאמנים מציבים, מעבר לשריפת הקלוריות הבנאלית…
IMG_5866
 
חיפוש באינטרנט הוביל אותי לתחום הקרוספיט ששאב אותי מיד פנימה.
אחרי לימוד עצמי מול מאגר המידע של קרוספיט וקורס בארה”ב, פתחתי בשנת 2010 את מועדון הקרוספיט ה-1 במזרח התיכון והתחלתי ליצור בסיס לקהילה האדירה שקיימת היום ומונה 50 מועדונים רשמיים ברחבי הארץ ומבוססת ברובה על מאמנים שהחלו את דרכם כמתאמנים שלי.
המאמין שלי
אני מאמין בעבודה קשה! אני מאמין שהדרך עצמה, ההתמודדות היומיומית עם מכשולים פיזיים ומנטליים היא התמצית של התהליך. שיאים וזכייה בתחרויות הם בונוס, אינדקציה להתקדמות ולא יותר מזה. האימון מתחיל מהנקודה בה יש לי ספק ביכולת שלי לסיים אותו – שם נעשית העבודה האמיתית.
קרוספיט הוא תחום מאוד תחרותי. כל אימון בפני עצמו הוא מבחן והרצון להתקדם במקביל בכל מרכיבי הכושר הגופני, אל מול מאגר אדיר של תנועות ותרגילים לא מאפשר להוריד את הרגל מהגז.
כיום אני עסוק בניהול המועדון על 400 החברים בו ובהרמת תחום הילדים והנוער שגם הוא לצערי לא מקבל מספיק התייחסות ממוסדות החינוך.
אם נוסיף לזה תוספת טרייה למשפחה, לא ממש נשאר לי זמן להתכונן לתחרויות ואני מסתפק בהתמודדות מול נקודות החולשה שלי – 5 פעמים בשבוע…
הכירו את עמרי פלד
טיפ קטן לקוראים
אם יש דבר אחד שהייתי רוצה להעביר הלאה לקהל שלא נחשף עד היום לקרוספיט ומתאמן באופן סדיר, זה לפתוח את הראש!
השיפור המשמעותי ביותר בכושר שלכם נמצא בתחומים מהם אתם מתחמקים, בתרגילים, בתנועות, בדפקים, בסביבת העבודה… רדו מהמסלול שהניחו לפניכם, העולם האמיתי נמצא בשוליים.

כתיבת תגובה