הכירו את גלעד אסולין

הכירו את סיפורו הספורטיבי מעורר ההשראה של גלעד אסולין. גלעד מתגורר ביהוד, אוטוטו בן 42, עצמאי בתחום עיצוב פנים, נשוי ואבא לשלשה…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 14.08.2015
בלוג
0 תגובות
הכירו את סיפורו הספורטיבי מעורר ההשראה של גלעד אסולין. גלעד מתגורר ביהוד, אוטוטו בן 42, עצמאי בתחום עיצוב פנים, נשוי ואבא לשלשה בנים מקסימים. גלעד מתאמן בקבוצת “עוצמה” למרתון הראשון שלו באמסטרדם וחצי איש ברזל אילת. עד לפני שנה וחצי שקל 130 ק”ג והוא הצליח לרדת 50 ק”ג בעזרת ניתוח שרוול, ספורט תזונה נכונה וקבוצת התמיכה “להגשים את החלום”.

 

איך הכל התחיל?
לפני כשלוש שנים החלטתי להפסיק לעשן עד אז הייתי במשקל של 108-110 ק”ג. הפסקת העישון הצליחה וככה גם הצלחתי להוסיף עוד 14 ק”ג. חשבתי על ניתוח אך פחדתי.
גלעד אסולין_2

 

אחרי חצי שנה של השמנה לקחתי את עצמי ביידיים והתחלתי ללכת לדיאטנית של “מכבי”, בשילוב רכיבה אורבנית 4 פעמים בשבוע. לאחר 4 חודשים של תזונה וספורט ירדתי 12 ק”ג.
למרות השיפור הפיזי, עברתי תקופה לא טובה בעבודה ובעקבות כך זנחתי את הספורט והתזונה והעליתי את המשקל בחזרה. אז קיבלתי החלטה שלא טוב לי והחלטתי לעשות ניתוח לקיצור קיבה כי הגעתי למצב שאני צריך עזרה – מישהו שיתן לי פוש ומשם אני אמשיך.
זה בדיוק מה שקרה. נותחתי ב 10/04/14  וירדתי 48 ק”ג סך הכל. אני שומר על המשקל הזה כבר 10 חודשים וקנאי מאוד למשקל שלי.
גלעד אסולין_1

 

התחלתי לרוץ לפני שנה ריצות קצרות 3-4 פעמים בשבוע, 5 ק”מ כל פעם וכל סוף שבוע 6 ק”מ. כל חודש עליתי בק”מ אחד.
המירוץ הראשון שלי היה מירוץ הלילה של תל אביב ומשם לא הפסקתי לרוץ. בהדרגה המשכתי להוסיף מרחקים עד שהגעתי למרחק חצי מרתון. כבר הספקתי לרוץ עשרה מרחקי חצי מרתון במסגרת אישית ובמסגרת מירוצים כגון מרתוניה, מרתון טבריה, מרתון תל אביב ומרתון ירושלים.כיצד ומתי מתאמן?
אני מקפיד להתאמן בין 7-9 אימונים שבועיים של ריצה , שחיה , אופניים ואימון כוח.
מרבית האימונים שעות הבוקר המוקדמות מה שמסדר לך את הראש לשאר היום.תחרות מטרה שלך
לפני 4 חודשים הצטרפתי לקבוצת “עוצמה” במטרה להתאמן באופן מסודר ומבוקר לטריאתלונים ובעיקר למרתון אמסטרדם אליו אני רשום. במקביל אני מתאמן לחצי איש ברזל 2016 באילת.

 

גלעד אסולין_3

 

המאמין שלך …
תאמין בעצמך תמיד – אין גבול למה שתשיג.
טיפ קטן….
לבצע פעילות גופנית באופן מבוקר, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולעבור בדיקות דם תקופתיות. כמו כן, להקפיד על שתיה ותזונה בזמן הפעילות ולאחריה כי הרי המטרה בסופו של דבר היא סיפוק ותחושת ניצחון אישי.
ולבסוף – שמרו על הגוף שלכם והוא ישמור עליכם בחזרה.כתיבת תגובה