הכירו את גיל חכם – קבוצת "העגורים" נהריה

הכירו את גיל חכם הרץ מנהריה שהקים עם חבריו את קבוצת “העגורים” וביחד הם כובשים שבילים חדשים. גיל כבר הספיק לרוץ מירוצים…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 26.10.2017
הכירו את
1 תגובות

הכירו את גיל חכם הרץ מנהריה שהקים עם חבריו את קבוצת “העגורים” וביחד הם כובשים שבילים חדשים. גיל כבר הספיק לרוץ מירוצים רבים ממרחקים של 10 ק”מ ועד חצי מרתון ומתכנן כבר את המרתון הראשון שלו.

גיל חכם - מרוץ נהריה. צילום: חגי המצלם
תכירו את:  גיל חכם – בן 49, נשוי + 2 ועובד בחברת יונילוור ישראל בעכו.
בצעירותו, היה גיל שחקן כדורסל  באגודת הפועל עפולה ושיחק עד שפציעה הביאה אותי לחשב מסלול מחדש ובשנת 2015 התחיל  ב”רומן” חדש ומפתיע – ריצה!
בתחילת דרכו  החל בהליכות ששולבו בהדרגה בריצה שהלכה ותפסה נפח גדול יותר עד שהחליט להציב לעצמו את המטרה הראשונה: מירוץ נהריה למרחק של 10 ק”מ שאותו רץ בהצלחה.
התחרות פתחה לו את התאבון 🙂 . הוא המשיך להתאמן ולהשתתף במירוצים של 10 ק”מ ובהדרגה החל להתאמן לחצי מרתון ה”העגור” של מרתון ישראל וצלח אותו בהצלחה. מאז גיל השתתף בחצי מרתון חיפה ובירושלים ובמירוץ “ערד- מצדה” האחרון למרחק של חצי מרתון.

הכניסה לעולם הריצה תרמה לכושרו הגופני שהלך ועלה, אבל חשוב לא פחות – הוא השיל כ 15 ק”ג ממשקלו והכיר חברים חדשים מעולם הריצה, רבים מהם דרך קבוצות ריצה שונות בפייסבוק – חברות שהפכה מוירטואלית לממשית.
גיל הקים עם עוד 2 חברים קבוצה שמתאמנת ביחד ששמה “העגורנים” ע”ש מירוץ העגור בו גיל רץ את חצי המרתון הראשון שלו. ביחד הם יוצאים לכבוש ברגליהם הרבה מסלולים, חלקם בכביש וחלקם בשטח.
במקביל לריצה, גיל החל לשלב ענפי ספורט נוספים בלוח האימונים שלו כמו ספינינג, שחיה, פילאטיס וחיזוקים בחדר הכושר ששיפרו אצלו את היכולות וביצועי הריצה שלו.
השאיפה של גיל היא להמשיך ולהתאמן והמטרה הבאה שהציב לעצמו הוא מירוץ למרחק ריצת מרתון. הוא מבטיח לעדכן בהמשך מתי ואיפה.
גיל, מאחלים לך בהצלחה רבה ואם אתם גרים באזור נהריה, “העגורנים” ישמחו להכיר אתכם.
גיל חכם – פייסבוק

תגובות על "הכירו את גיל חכם – קבוצת "העגורים" נהריה"

One Comment

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    צוות מרתון ישראל ליאת עופר ריגשתם אותי בכתבה שעשיתם מקצועי ולעניין שאפו חברים

כתיבת תגובה