בירות, קפה, היילה גברסילאסי ואיך כל זה קשור אליך

הי, אני רק רוצה לשתף אותך בסיפור אישי ואשתדל לקצר. בדצמבר 2015 טסתי לאתיופיה, למדינה שהצמיחה את הרצים הטובים בעולם, כדי לראות…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 01.03.2016
fitness
0 תגובות

הי, אני רק רוצה לשתף אותך בסיפור אישי ואשתדל לקצר.
בדצמבר 2015 טסתי לאתיופיה, למדינה שהצמיחה את הרצים הטובים בעולם, כדי לראות מקרוב את התנאים ולשמוע את הסיפורים.
אני מוכרח לציין שלפני הטיסה ממש חששתי שלא אסתדר בגלל השפה, או שהתנאים לא יספקו אותי. אני לא מפונק במיוחד, אבל רציתי להיות בטוח שאוכל להמשיך להיות מחובר למה שקורה בארץ מדי פעם, יהיה לי חיבור לאינטרנט, קפה בבוקר ומקומות בילוי להתרענן מדי פעם.
אז דבר ראשון שהבחנתי בו כשירדתי מהמטוס ונסעתי במונית למלון, הוא כמות האנשים הבלתי רגילה שראיתי ברחוב. רוב האנשים הולכים ברגל, חלקם נעזרים בחמורים כדי להוביל ציוד, זה משהו שלא הייתי רגיל אליו וראיתי רק בסרטים.
אחר הצהרים כבר הגעתי לאימון ראשון ושם פגשתי את החברים הישראלים שהתכוננו לתחרויות שונות, חלקם רק הגיעו ללוות או להתאמן באופן כללי.
האימון הראשון היה בטבע, בשדות פתוחים עם קהילה חמה של רצים מכל העולם. היה ממש כיף לראות איך הטבע והריצה חיברה אותנו ביחד, וישר הרגשתי שייך לקבוצה ומחובר לקהילה המקומית.
מחנה אימונים באתיופיה - וילם לאוקס 803בסוף האימון, לאחר מקלחת קצרה במלון, החלפתי בגדים ויצאתי לשתות בירה בפאב מקומי עם חברים שהכרתי באימון.
אני יכול להמשיך לספר על המחנה עצמו, ואני באמת אעשה את זה ביום שישי הקרוב, 4 למרץ 2016, ב-08:30 באצטדיון האימונים בהדר יוסף (תוכלו לראות עוד פרטים על האירוע כאן).
כשחזרתי הבנתי שיש אנשים רבים שלא מודעים שהם יכולים להגיע ולצפות בספורטאים אולימפיים מתאמנים, לפני אולימפיאת ריו 2016, וגם להינות מחוויה של תרבות עשירה.
החלטתי להזמין מספר מצומצם של חברים, להגיע לאתיופיה לחוויה של פעם בחיים לפני אולימפיאדת ריו 2016.
היילה גברסילאסי, אחד הרצים הטובים ביותר בכל הזמנים יארח אותנו במחנה האימונים שלו.
אנחנו נתאמן בגבהים של 1,800-2,500 מטרים, עם קבוצות ברמות שונות, רצים מתחילים שמגיעים מאירופה לקראת מרתון ראשון, וגם רצים של 2:05 במרתון.
זו באמת הזדמנות אחרונה לראות ולהיפגש עם רצים אולימפיים, לפני שתוכלו לראות אותם באולימפיאדת ריו 2016.
זה מפגש חובה לכל מי שמתעניין באולימפיאדת ריו 2016 והכניסה חינם
אני מזמין אותך להגיע ביום שישי הקרוב, בשעה 08:30 להגיע לאימון בהדר יוסף. לאחר מכן נעבור לשמוע הרצאה ב-10:30.
אני יודע שהשעה יכולה להיות מקודמת לחלק מהאנשים, לכן אפשר גם להגיע להרצאה ב-10:30.
לכל הפרטים:
facebook event
ניפגש באימון,
וילם לאוקס
 
לכתבה :  מסע לאתיופיה – מחנה אימונים מאורגן

כתיבת תגובה