אנדיור

הכירו את קבוצת אנדיור 🙂

מאת: marathon israel
בתאריך: 08.06.2020
בלוג
0 תגובות

ותיקי הרצים בוודאי מכירים את מועדון אנדיור ואת רן שילון, למעשה רבים מהרצים ומאמני הקבוצות של היום התחילו באנדיור. מועדון אנדיור מוכר לעוסקים בספורט הסבולת מזה כ-18 שנה. במשך שנים התאמנו בה אלפי אנשים, הן במסגרת פרטית והן במסגרת אימונים במוסדות וחברות. בעבר התמקדות הקבוצה הייתה בטריאתלון וריצה, בכל המרחקים, ובשנים האחרונות המיקוד הוא בשיפור אורח החיים תוך דגש גם בפעילות של גוף ונפש ולא רק בפעילויות אירובית. 

שנים רבות נוהלה הקבוצה על ידי רן שילון, שהיה ממובילי וממקימי הענף. בשנים אחרונות החל רן להתמקצע ברפואה סינית ויפנית ובבודהיזם ויוגה והחל לשלב תובנות מעולמות אלה באימוני הקבוצה, תוך יצירת שפה משותפת למאמני ומתאמני הקבוצה. 

לרן שתי התמחויות בקליניקה שלו בישראל ובפורטוגל: שיקום מפציעות ועבודה עם מטופלים שיש להם מחלות אוטואימיוניות, שבהן הפתרונות תמיד דורשים דיוק של אורח החיים. כל זה נכנס לפעילות הקבוצה, כולל שיעורי מדיטציה והתאמת יוגה לפעילות אירובית. 

החל מקיץ 2019, מחלק רן את זמנו בין אריסרה, עיר בפורטוגל על שפת האוקיינוס האטלנטי, לבין תל אביב שעל שפת הים התיכון. המעבר מאפשר לרן להמשיך ללמוד ולהתפתח, ואת התכנים החדשים ניתן למצוא בהתפתחות המקצועית של קבוצת אנדיור שממשיכה לחדש ולהתחדש. 

אנדיור תמיד דגלה בלהיות משמעותית למתאמניה. רן ממשיך לעבוד גם בקליניקה בארץ – אחד על אחד, גם מרחוק וגם כאשר מגיע לביקור בארץ פעם בחודשיים, ואילו בארץ מוביל את הפעילות המאמן פליקס פיסרבסקי, שנמצא בקבוצה המתאמן וכמאמן כבר למעלה מ-13 שנים. פליקס ממשיך ליישם את התפיסה של הקבוצה באימונים הקבוצתיים, כולל העברת האימונים, תכנון וביצוע מחנות אימונים בצפון ובדרום. 

במרץ 2020 עברה הובלת הקבוצה לפליקס ורן ממשיך לתמוך, לחקור, להתפתח ולייעץ בתחומים המקצועיים, כולל אימונים מתקדמים ומחנות אימונים בארץ ובחו”ל.

רן ופליקס

רן ופליקס

בשונה מטיפול בקליניקה, הקבוצה מאפשרת טיפול ביותר אנשים, בפחות עלויות למתאמן, ויש דינמיקה קבוצתית המסייעת להתפתחות המתאמנים. ובשילוב בין הקליניקה לקבוצה ניתן להגיע לתוצאות בזמן קצר יחסית.
כן, האימונים שלנו כוללים הרבה ריצה, גם ריצת שטח וגם עבודה על טכניקה ומהירות והשתתפות במחנות אימונים ותחרויות בארץ ובחו”ל (בינואר האחרון, דקה לפני ביטול כל המרוצים, הספקנו לרוץ במרתון מרקש וגם לטייל בסביבה). בנוסף יש לנו אימוני חיזוק ועבודה על שיפור טווחי תנועה ואפילו אופניים ושחייה, אבל בראש ובראשונה אנחנו מאמינים שפעילות גופנית נועדה לשפר את איכות החיים ולהוריד את המתחים שכולנו נמצאים בהם, ולא להוסיף עליהם.

 

בתמונות מטה, הקבוצה באימונים שונים:

 

כתיבת תגובה