אז איך קמים מוקדם בחורף לרוץ?

איך קמים לאימון בוקר מוקדם, כשקר מאוד בחוץ? בואו נשים את זה על השולחן, לקום ב- 4 לפנות בוקר לאימון ריצה (ולא…

מאת: ChenS
בתאריך: 01.02.2020
בלוג בנושא על חלומות ובעיקר על ריצה
0 תגובות

איך קמים לאימון בוקר מוקדם, כשקר מאוד בחוץ?

בואו נשים את זה על השולחן, לקום ב- 4 לפנות בוקר לאימון ריצה (ולא בחדר כושר!!!) זה לא עניין של מה בכך. גם אם אני רגילה לקום בשעות בוקר מוקדמות וגם אם הצהרתי על עצמי כאשת בוקר, ציפור בוקר או מה שזה לא יהיה, עדיין לצאת המיטה כחשוך וקר, קר מאוד, זה אתגר בפני עצמו.
לשם כך האימון כבר מתוכנן בראש יום ואפילו יומיים לפני בראש, אני ממש עושה עם עצמי חזרה גנרלית איך השעון מצלצל ואני קמה, הכל כבר מוכן, מכמנסי ריצה, גוזיה דקיקה, חולצה קצרה, חולצה ארוכה וכן, אפילו זקט. כי ב 4 מעלות (כן! זה מה שהיה השבוע בבוקר) אין לך ברירה אלא להתעטף בשכבה ועוד שכבה ועוד שכבה…

הקימה היא מהירה, אני אומרת לעצמי לא לחשוב יותר מידיי, זה מעיין קפיצה לבריכה קרה. ככל שתחשבי יותר כך זה יהיה קשה יותר. מבצעת כמו מכונה. קמה מתקלחת, מצחצחת שיניים, והופה בקפיצת ראש אני בשלב נעלי הריצה, ויוצאת החוצה אל החשיכה והקור.

הליכה מהירה אני נושמת את האויר הקר שחודר את העצמות, לפעמים הוא קצת שורף. אני מתחילה לרוץ ותוך 10 דקות אני כבר מתחממת ומעיפה שכבה אחת מעליי. כבר הראש עסוק איך אני נפטרת מכל השכבות האלו. להחביא, או לקשור למותן…זו התלבטות.

בחורף כשאני רצה וקר לא תמיד אני מרגישה את הזיעה, אבל ההרגשה הכי טובה היא להגיע בסופו של דבר לסוף האימון, להגיע הביתה, לקלף מעצמך את כל השכבות ואז להבחין שהשכבות שמלמטה הן רטובות מזיעה.

אז זה באמת משימה לא קלה לצאת מהמיטה ומהבית כשקר, אבל בהחלט שווה את המאמץ.

כתיבת תגובה