ערד מצדה בזריחה

ערד מצדה בזריחה

ערד מצדה בזריחה הוא הדבר שאליו מתכוונים כשאומרים ״הרבה יותר מסתם ריצה״.

Video Covershot
זמן שנותר לתחילת האירוע:
ימים
שעות
דקות
שניות

מרוץ ערד מצדה – 20 שעות של שכרון חושים שמתחיל הרבה לפני קו הזינוק ומסתיים הרבה אחרי שער הסיום. והשנה עבר המרוץ מתיחת פנים ומציע מסלול חדש לחלוטין למרחק 17 ק”מ על סינגל מדהים!

האירוע מתחיל לקראת שקיעה של יום חמישי 16.6.22, ב”כפר הנוקדים”. בלב הבקעה שבין ערד למצדה נוצר “כפר רצים” חד-פעמי שמקבל את פני הרצים באווירה מדברית ייחודית. בכפר הרצים תוכלו להתארגן באוהלים חברתיים אם בחרתם ברישום להגיע מהערב, לאכול ארוחת ערב מדברית(בתוספת תשלום), להאזין להרצאה על ריצת שטח עם תה וקפה כדרך המדבר, לשמוע תדריך רצים מקצועי ולהינות ממסיבה ארצישראלית וערב ריקודים. בסיום תלכו לישון או לנוח לקראת הריצה אל הזריחה.

3:45 השכמה ישר לתוך חגיגת מוזיקה וריצה. אחרי הזינוק הססגוני מכפר הנוקדים רצים אל תוך השקט של המדבר, לתוך חוויה עוצמתית בחיבור לטבע, לעצמנו ולאתגר האישי שלנו.
במרוץ שלושה מקצים: 11 ק”מ תחרותי (ע”ש עומר רובינוביץ׳ בן ערד שנפל במבצע “עופרת יצוקה”), 5 ק”מ הליכה עממי, ולראשונה מקצה חדש ומרהיב על סינגל-שטח של 17 ק”מ!

כשכל הרצים מתנקזים אל נקודת הסיום למרגלות המצדה, ניתן האות להתחלת “רייב” ערד-מצדה. זה הזמן להתענג על נוף עוצר נשימה באחד המקומות היפים בישראל, להתמסר למוסיקה ולמדבר המתעורר במסיבת ריקודים שתחתום את המרוץ המשכר הזה.

שנה לאירוע 6
כמות רצים 1800