מרוץ העגור: הנחיות ליום המרוץ

מרוץ העגור
מרוץ העגור

הנחיות ליום המירוץ

הנחיות רפואיות

אישורים רפואיים

בעקבות פסיקת בית המשפט 12.2015 אין צורך באישורים רפואיים, אלא בחתימת המשתתף על הצהרת בריאות במהלך הרישום. עם זאת, במידה ומשתתף ענה על אחת מהשאלות הרפואיות בטופס ההרשמה בחיוב, הוא מחוייב להעביר אישור רפואי. אישור רפואי יש לעלות לאתר הרישום באתר / בנייד. משתתף שלא יעביר אישור רפואי בתוקף עד 48 שעות טרום האירוע, לא יוכל לקבל את ערכת המשתתף במועד חלוקת הערכות ולא יוכל להשתתף במרוץ. ערכת המשתתף, תימסר רק לאחר מסירת האישור הרפואי ולמשתתף לא תהיה כל טענה בקשר עם סירובה של המפיקה להנפיק לו את ערכת המשתתף ולאפשר לו להשתתף במרוץ.

בריאות ובטיחות

ידוע לכולם שההשתתפות במרתון או במרוץ קצר יותר מחייבת מצב בריאותי תקין וכשירות גופנית. ידוע שלמרות כל ההכנות, חלק מהרצים, נקלעים למצוקה במהלך הריצה, לכן נבקש מכם תשומת לב ומחויבות להוראות שנקבעו להגנתכם ולטובתם. ההוראות המובאות כאן אין בהן כדי להחליף תוכנית אימונים מבוקרת, בהשגחת ובהובלת מאמן מוסמך ואנשי מקצוע בספורט ובריאות.

  1. מומלץ להיבדק אצל רופא המשפחה בטרם התחלת האימונים. הבדיקה צריכה לכלול גם בדיקת כשירות גופנית (בדיקה ארגומטרית) תקופתית.
  2. במקרה של פציעה או מחלה, כל יום ש”הלך לאיבוד” מצריך לפחות שני ימי אימון של שיקום וחזרה לרמת וקצב האמונים בהם הייתם. במידה וסבלתם בימים טרם המרוץ ממחלה מלווה בחום או בקלקול קיבה או שלשול – אין להשתתף במרוץ! יש להתייעץ עם רופא ומאמן על תזמון החזרה לתכנית האמונים.
  3. קראו ולימדו את נושא מניעת מכות חום והרגילו עצמכם לשתיה מרובה.
  4. הקדישו מחשבה לתזונה, לשינה ולהכנות למרוץ. במרוץ עצמו פזורות תחנות שתייה והעשרה תזונתית – השתמשו בהם, הרוו הצימאון, הצטיידו בתוסף אנרגיה והמשיכו הלאה, אל תפסחו על אף תחנה.
  5. הכינו את ציוד הריצה וודאו שהוא נוח לכם ומתאים לריצה ארוכה.
  6. הקפידו על חבישת כובע ומומלץ להרכיב משקפי שמש.

הגעה וחניונים

נקודת כינוס / זינוק – אגמון החולה

לנוחיותכם נפתח חניון מוסדר במתחם מנחת האגמון.

לניווט לחניון באמצעות WAZE הקליקו

עם ההגעה לאזור אגמון החולה יש לנהוג על פי השילוט והוראות הסדרנים בלבד – אסורה החניה בצדי הדרך.

ממתחם החניה ניתן להגיע למתחם הכינוס והזינוק בהליכה רגלית או על ידי הסעות עד השעה 7:10.

במתחם תוכלו ליהנות מעמדת שמירת חפצים, עמדת שתייה חמה לאורך שעת ההתכנסות, מופע חי על הבמה המרכזית עם מוזיקת ליווי של להקות העגורים המקומית ( מומלץ מאוד לשמוע בשעת הזריחה ).

אנו ממליצים לכם להגיע סמוך לפתיחת המתחם בשעה 6:00 על-מנת להינות ולעמוד בזמני הזינוק.

החזרה למתחם החניה תתבצע בהליכה רגלית.

חניונים: חניון מרכז המבקרים

חלוקת ערכות

ערכת הרצים תכלול:

  • השתתפות במרוץ
  • צ’יפ ריצה

ניתן לרכוש חולצת דרייפיט בעלות של 50 ש”ח בנוסף לעלות המרוץ.