מרוץ אצבע הגליל: מקצים

מרוץ אצבע הגליל
מרוץ אצבע הגליל

15KM

נתחיל את המקצה במעבר על גשר מעל תעלה, משם נפנה ימינה לכיוון דרך אספלט ארוכה ליד שדרת ברושים ובסוף השביל לאחר כ- 1.6 ק"מ פונים ימינה בדרך אספלט וממשיכים בה יש עוד כ- 1.2 ק"מ .

לאחר התרעננות בתחנת מים נמשיך מזרחה ונבחר בשביל הימני אשר מקיף את האגם קרוב, נמשיך עליו עוד כ- 2.2 ק"מ, נחצה גשרון קטן ונמשיך על השביל ולאחר כ- 300 מטר (6.5 מהתחלת המסלול) נפגוש את תחנת המים השנייה שלנו ולאחריה נמשיך צפונה על השביל המסומן.
לאחר כ- 1.5 ק"מ נחצה גשרון נוסף, שלאחריו נמשיך על השביל הפנימי לאחר כ- 300 מטר נפנה שמאלה בשביל המסומן ונרוץ עליו עוד כ- 1.3 ק"מ, נפנה שמאלה ונמשיך לרוץ עוד כ- 1.7 ק"מ ואז נפגוש שוב את תחנת המים הראשונה ונעשה פניית פרסה חזרה לכיוון מערב למרחק של 2.2 ק"מ, נפנה ימינה ונמשיך על השביל כ- 1.6 עד לסיום המרגש.

תאריך

יום שישי 01.04.2022

שעת התחלה

06:45

משך מקצה

שעה וחצי

נקודת התחלה

אגמון החולה

עלות המקצה

150 ש"ח

15KM - על המקצה בהרחבה

נתחיל את המקצה במעבר על גשר מעל תעלה, משם נפנה ימינה לכיוון דרך אספלט ארוכה ליד שדרת ברושים ובסוף השביל לאחר כ- 1.6 ק”מ פונים ימינה בדרך אספלט וממשיכים בה יש עוד כ- 1.2 ק”מ .

לאחר התרעננות בתחנת מים נמשיך מזרחה ונבחר בשביל הימני אשר מקיף את האגם קרוב, נמשיך עליו עוד כ- 2.2 ק”מ, נחצה גשרון קטן ונמשיך על השביל ולאחר כ- 300 מטר (6.5 מהתחלת המסלול) נפגוש את תחנת המים השנייה שלנו ולאחריה נמשיך צפונה על השביל המסומן.
לאחר כ- 1.5 ק”מ נחצה גשרון נוסף, שלאחריו נמשיך על השביל הפנימי לאחר כ- 300 מטר נפנה שמאלה בשביל המסומן ונרוץ עליו עוד כ- 1.3 ק”מ, נפנה שמאלה ונמשיך לרוץ עוד כ- 1.7 ק”מ ואז נפגוש שוב את תחנת המים הראשונה ונעשה פניית פרסה חזרה לכיוון מערב למרחק של 2.2 ק”מ, נפנה ימינה ונמשיך על השביל כ- 1.6 עד לסיום המרגש.

15KM - מפת המקצה ותחנות מים

5KM

נתחיל את הריצה לכיוון מזרח ולאחר חציית הגשרון נפנה ימינה ומיד לאחר מכן שמאל לתוך שביל המסומן,
לאחר כ- 300 מטר נפנה ימינה לתוך החורשה ונמשיך בשביל המסומן עוד כ- 300 מטרים ונפנה שמאלה לכיוון הכביש הראשי ומיד ימינה לכיוון מזרח, הריצה בצד ימין של הדרך, נמשיך על הכביש עוד כ- 1.6 ק"מ ושם נפגוש את תחנת המים שלנו לאחר שנפנה קלות ימינה.
לאחר התרעננות נמשיך לכיוון צפון עד לצומת T שבה נפנה חזרה שמאלה ומערבה לכיוון החזרה, גם כאן נרוץ מצד ימין של הכביש לטובת הרצים שיבואו מולנו עד לסיום שיגיע לאחר כ- 2.5 ק"מ

תאריך

יום שישי 01.04.2022

שעת התחלה

07:00

משך מקצה

45 דקות

נקודת התחלה

אגמון החולה

עלות המקצה

120 ש"ח

5KM - על המקצה בהרחבה

נתחיל את הריצה לכיוון מזרח ולאחר חציית הגשרון נפנה ימינה ומיד לאחר מכן שמאל לתוך שביל המסומן,
לאחר כ- 300 מטר נפנה ימינה לתוך החורשה ונמשיך בשביל המסומן עוד כ- 300 מטרים ונפנה שמאלה לכיוון הכביש הראשי ומיד ימינה לכיוון מזרח, הריצה בצד ימין של הדרך, נמשיך על הכביש עוד כ- 1.6 ק”מ ושם נפגוש את תחנת המים שלנו לאחר שנפנה קלות ימינה.
לאחר התרעננות נמשיך לכיוון צפון עד לצומת T שבה נפנה חזרה שמאלה ומערבה לכיוון החזרה, גם כאן נרוץ מצד ימין של הכביש לטובת הרצים שיבואו מולנו עד לסיום שיגיע לאחר כ- 2.5 ק”מ

5KM - מפת המקצה ותחנות מים