שותפי המרתון המדברי משתפים

חגיגות עשור למרתון המדברי

מאת: marathon israel
בתאריך: 01.05.2020
אירועים
0 תגובות

מאחורי כל אירוע מוצלח יש לא מעט אנשים הפועלים כדי שהוא יתקיים על הצד הטוב ביותר.
שותפים רבים ומיוחדים נמצאים לעזרנו תמיד ויחד איתם אנו מקימים אירוע קסום ובלתי נשכח.
לשנה הזאת של המרתון המדברי הביינלאומי יש לא מעט תכנונים היות ואנו חוגגים עשור מרגש להקמתו. אז אחרי שההקלות מראות אור ואנו כבר יכולים לחלום באופטימיות גדולה יותר, אספנו כמה מהשותפים שלנו שיכתבו לנו מהתחושות והמחשבות שלהם לקראת חגיגות העשור:

אלי לנקרי סגן ומ”מ ראש עיריית אילת-

״בימים אלו אנו עובדים במרץ רב על הכנת תכנית ייחודית לעיר ״אילת עיר ירוקה״, עם ״תוו סגול אילתי״, תכנית המאפשרת החזרת התיירות לאילת לשגרה מלאה, תוך הבטחת בריאותם של תושבי העיר ושל התיירים כמובן.
התכנית הייחודית תתאפשר בשל מיקומה הגיאוגרפי של אילת, ריחוקה, בדידותה והיותה סגורה כסוג של אי.
והכול בכללים ברורים ובמינימום מגבלות. המודל המיוחד הזה יהיה מוכן בתוך ימים ויעבור החלטת ממשלה.
אילת כעיר ספורט בינלאומית תקבל תנופה ואני מזמין אתכם רצי המרתון המדברי המדהים של אילת לבוא ולקחת חלק במרתון הקרוב בעיר ירוקה ובטוחה!״

 

אמיר הלוי,מנכ”ל משרד התיירות-

“משבר הקורונה הביא לפתחנו אתגר אדיר גם בתיירות הפנים אך בעיקר בתיירות הנכנסת שידעה שיאים בשנים האחרונות.
העיר אילת ספגה מכה אנושה אף יותר בשל הסופה הקשה. ישראל היא יעד אטרקטיבי לתיירות הספורט, בין היתר בזכות המיקום הגאוגרפי, ההיסטוריה העשירה, מזג האוויר, התשתיות שרק הולכות ומשתפרות וגם בגלל הקרבה לאירופאים המחפשים להימלט מהחורפים הקרים.
בזכות מסלולי המרתון המגוונים, ישראל הופכת לארץ המרתונים כשאחד הבולטים שבהם הוא המרתון המדברי באילת, המעניק לרצים חווית נוף ייחודית של ים ומדבר מרהיב.
השנה המרתון מציין עשור להקמתו ויש לי אמונה בספורטאים בארץ ומחו”ל שיגיעו גם לחוויה הבלתי נשכחת הזו. אין לי ספק שגם אתם תהנו מהקסם התיירותי שמציעים אילת והנגב על שלל נופיו, גם בתחום הספורט”.

עופר בוסתן, ראש מנהל הספורט-

“בשם שרת התרבות והספורט הגב’ מירי רגב ובשם מינהל הספורט כולו, אני מבקש לפנות לכלל המשתתפים במרתון המדברי הבינלאומי ה-10, שיתקיים בחודש נובמבר 2020 באילת, ולאחל להם הצלחה רבה.

מדובר במרתון בינלאומי ייחודי, הידוע בנופיו עוצרי הנשימה, תחילתו במדבר אילת וסיומו על קו ים סוף, זהו המרתון היחידי בישראל ואולי בעולם כולו, המשלב נוף מדברי קסום עם נוף ים, במזג אוויר מושלם.

בימים לא פשוטים אלו, בהם הריחוק החברתי הוא צו השעה ועולם הספורט כולו מושבת בשל מגיפת הקורונה, אנו רואים חשיבות רבה בהיערכות ובתכנון החזרה לפעילות ספורט של שיגרה, כל שכן כשמדובר באירוע בינלאומי רב משתתפים, הנערך בעיר אילת – עיר של תיירות, נופש וספורט, שנפגעה קשות מהמצב.

לאירוע זה, כמו לאירועי ספורט בינלאומיים אחרים, חשיבות רבה לעיר אילת ולמדינה כולה, הן בהגדלת מספר התיירים והמבקרים בעיר, הן מבחינת ביסוס מעמדה של העיר כמטרופולין בינלאומי שוקק חיים, תרבות וספורט.

מינהל הספורט גאה ושמח לתמוך ולהיות שותף לאירוע מרשים זה, ורואה בו אחד מאירועי הדגל של משרד התרבות והספורט.

אני רוצה לברך את עירית אילת ולחזק את ידי כל העוסקים במלאכה החשובה של החזרת הספורט לשיגרה ברוכה, של אירועים ושל הישגים – יישר כוח!”

 

משה בן חיון, מנכ״ל מלונות פתאל אזור אילת-

“רשת מלונות פתאל ואזור אילת שמחה לחזור ולארח באהבה את מרתון המידברי החוגג השנה עשור לקיומו. אנו מתחייבים לעשות זאת במקצועיות רבה עם שירות ברמה גבוהה כדי לגרום לכל המשתתפים לחוות ולהנות מתחרות ברמה גבוהה במדבר המדהים המשקיף על הים האדום. מצפים לכם בקרוב”.

 

 

 

 

 

 

 

 

יורם אורנשטיין, מנכ”ל מרכז הפועל-

“מרכז הפועל מחזק בתקופה זו את הספורטאים בישראל ואת תושבי אילת
זו השנה העשירית
מהארוע הראשון בו מרכז הפועל תומך באהבה במרתון המידברי הבינלאומי ורואה בו ארוע חשוב לספורט לתיירות לעסקים ולקהילה כולה . גם השנה אנו מתחייבים לעשות ככל שאפשר לחזק הארוע כדי להעצים חווית המשתתפים זהו מרתון מרהיב בנופיו וערכיו
מצפים לראותכם ב 27/11/20.”

 

 

כתיבת תגובה