רחובות סילברבקס רצים בקצב BROOKS

רצים בקצב BROOKS, מרוץ המוזיקה הראשון מסוגו בישראל העתיד להיערך בתאריך ה-3.5.2013 בראשון לציון, יקבץ אל תחומי העיר ספורטאים רבים ומגוונים מענפי…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 03.04.2013
fitness
4 תגובות

רצים בקצב BROOKS, מרוץ המוזיקה הראשון מסוגו בישראל העתיד להיערך בתאריך ה-3.5.2013 בראשון לציון, יקבץ אל תחומי העיר ספורטאים רבים ומגוונים מענפי ספורט שונים לצד משתתפים שידרכו לראשונה בחייהם על קו הזינוק במסגרת תחרותית. רחובות סילברבקס, קבוצת הפוטבול שהוקמה בעיר רחובות, תתחרה גם היא במרוץ כשכל הקבוצה תזנק יחדיו אל הניצחון. שחר לסקו, אחראי קשרי קהילה בקבוצת סילברבקס, מסביר: “ההחלטה להשתתף במרוץ רצים בקצב BROOKS, התקבלה כיוון שכולנו עוסקים בספורט מדי יום וזה אך טבעי שנגיע ונתמודד לצד ספורטאים שונים. למי שתהה, אנו מתכוונים לרוץ בביגוד פוטבול מלא (כולל הציוד) זאת כדי לעורר מודעות לקיום הקבוצה על מנת למשוך שחקנים חדשים ואולי גם ספונסר שחסר לנו מאוד”.
שחר לסקו כתבה
רחובות סילברבקס הוקמה בתחילת העונה שעברה על ידי דביר מינץ וג’ו גליקמן, צמד שחקנים ותיקים מקבוצות יריבות הנמצאות בתל אביב נוכח הרצון שלהם לאפשר גם לשחקנים מן השפלה לקחת חלק מהותי בענף הספורט המתפתח. נכון לזמן זה, הסגל של הסילברבקס מונה כעשרים שחקנים וארבעה מאמנים, “ליגת הפוטבול בארץ מוגדרת כענף חובבים ואף אחד מן השחקנים או המאמנים לא מקבל משכורת”, אומר שחר ומוסיף: “טווח העבודות בהם עוסקים השחקנים רחב ומגוון להפליא וכך גם רמת ההשכלה וההכנסה – החל מעובדי כפיים במשכורת מינימום שלא סיימו לימודים וכן אנשי עסקים סטודנטים ורופאים. בתוך כך, ישנם שחקנים בסגל הקבוצה שהם סטודנטים מחו”ל הלומדים במוסדות אקדמאים ברחובות”.
בליגת הפוטבול הישראלית, שסיימה החודש את עונתה השישית, משחקות 11 קבוצות מבאר שבע ועד הצפון הרחוק כשכל עונה מספקת הפתעות חדשות. “רמת הפוטבול בארץ דומה ברמתה לליגה השלישית בתיכונים בארצות הברית וישנם שחקנים שהופיעו בקבוצות בארץ ומשחקים שם כעת”, מספר שחר ומוסיף: “בארץ משחקים 8 שחקנים נגד 8 בניגוד לארצות הברית בה עולים 11 שחקנים על כר הדשא, יש לנו עוד עבודה רבה לבצע כדי שהליגה תשתפר ותגדל, אנו צריכים מגרשים גדולים יותר וכמובן חשיפה וכסף, הספורט הזה מורכב מאוד וחובבי הספורט הישראלי לא נחשפים אליו באופן מספק כדי שיוכלו להבין מה מתרחש על המגרש”.
רחובות סילבר
לשאלה מהם תנאי הקבלה לקבוצת פוטבול ומה נדרש מבחינת כושר גופני כדי להיות שחקן ענה שחר בחיוך: “טווח הגילאים בקבוצה נע בין 17-38 וזה אחד מענפי הספורט הבודדים שכל אדם ברמת כושר בסיסית יכול להשתתף בו, גם אנשים בעלי משקל עודף, ברגע שהגעת לגיל 16 אתה יכול להתאמן אתנו, אם תהיה מספיק טוב, ותשתתף ותיקח חלק פעיל גם במשחקי הקבוצה, את אימוני הכושר אנו בונים בצורה מסודרת ככל שמתקדמת העונה, אך כמו שאמרתי בתחילה – רצוי להגיע עם כושר בסיסי”.
אז אם תראו לנגד עיניכם עשרים שחקני פוטבול רעבים לניצחון במדים מלאים בפתיחת אירועי רצים בקצב BROOKS, דעו כי הם לא עושים זאת עבור אהבת הקהל או כתעלול ביחסי ציבור, אלא מאהבת הספורט, קידומו והבאתו של ענף הפוטבול לקדמת הבמה בספורט בישראל, או כמו שסיכם שחר לסקו, אחראי קשרי קהילה בקבוצת רחובות סילברבקס: “אנו מאמינים כי ככל שהחשיפה תגדל, אנשים יתאהבו בפוטבול כיוון שהוא מספק רגעי ספורט איכותיים לכל אוכלוסיה וגיל – ניפגש על קו הזינוק”.
שחר לסקו, תמונה ראשית
 
[author ]מערכת מרתון ישראל[/author]

תגובות על "רחובות סילברבקס רצים בקצב BROOKS"

4 Comments

כתיבת תגובה