קרן עמרוסי – מכתב מהלב

קרן עמרוסי, מספרת במילים נרגשות על עצמה ועל הסיבות שריצה עושה לה כל כך טוב וכמובן על עד כמה היא מצפה למרתון…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 16.11.2015
הספורטאים שלנו
0 תגובות

קרן עמרוסי, מספרת במילים נרגשות על עצמה ועל הסיבות שריצה עושה לה כל כך טוב וכמובן על עד כמה היא מצפה למרתון המדברי באילת!

הנני נרגשת  ומצפה בפעם ה3 למירוץ הכי אטרקטיבי -בעיר השמש הנצחית הרים אדומים ,שמיים תכולים ים מדבר, שקט שלווה וניצחון שלי!
אני בעולם הריצה כשנתיים פלוס וזה לא הרבה אך גם לא מעט, וזה כל העולם בשבילי. התחלתי ממקום כ”כ חשוך וכואב בו התוודעתי כי לא אוכל כנראה ללדת יותר ,אחרי 7 הריונות כושלים ו-2 חוץ רחמיים. אני מודה לאל על 3 מתנות קטנות 3 בנות נפלאות שכולן נולדו בנובמבר וחוגגות את יום הולדתן. וככל הנראה נובמבר זה גם החודש שלי  – מתנות קטנות ומירוץ ענק שמרגש אותי כל פעם מחדש.
קרן עמרוסי לקראת מרתוןקרן אור כך אני מכנה את עצמי. אני מאמנת אישית מטפלת ברפואה משלימה, תזונאית ובנוסף עובדת במכון מדרסים בסביון, אצל תמיר כפיר כיועצת מלווה וכל זאת מהמקום של ניסיון אישי.
יום אחד אמרתי פעם למטופל שלי שחווה אובדן גדול של מות ילד משפט אחד שבעצם מנחה גם אותי: מהמקום הכואב ביותר למדת לשמוח. יצאתי אחרי 3 שבועות של אשפוז עצובה וכואבת. תמיד ידעתי ללכת ולצעוד אך הפעם פשוט התחלתי לרוץ מבלי לדעת לאן. והרגליים פשוט לקחו אותי אל על, לצד נופים אוויר צלול שמש מעלי והכל חדר לנשמה אחת כבויה שלפתע התעוררה.
קרן עמרוסי 2הייתי אמורה להתחיל את לימודי באורנים בקריית טבעון בתחום החינוך המיוחד היות ואני לקויית שמיעה (כמו גם ביתי האמצעית), אך החיים רצו אחרת עבורי ועברתי שינוי – החלטתי כי כרגע זה לא נכון עבורי ונרשמתי לקורס מאמני ריצות בווינגייט. הרגשתי שאני צריכה לעשות משהו טוב לאחרים וכך אצא אל האור. יד ביד לקחתי אנשים לצידי שחפצו ללמוד לרוץ ולחיות אורח חיים בריא והתחלנו להתאמן יחד – בשבילים המפיצים אור. בשעות מוקדמות ושעות מאוחרות, בגשם, בבוץ, בברד ובשמש חמה! כי זה פשוט עשה טוב לנשמה.
קרן עמרוסי מרתוןיש לי קבוצות קטנות של מתאמנים כי אני אוהבת להיות קשובה לכל אחד ובגלל קשיי השמיעה חשוב לי להיות עם כל אחד ואחת. ובנוסף יש לי גם מתאמנים אישיים. אני מכינה מתאמנים לתחרויות עד 42 קילומטרים שזה המון בשביל מי שלא ידע לרוץ לפני כן. החלום שלי תמיד היה להפוך אנשים למאושרים. אני חושבת שכולנו רוצים להיות מאושרים תמיד. צריך למצוא את הדרך והשביל הנכון להגיע לאושר. אני חושבת שהריצה עבורי היא הדרך שהובילה אותי לאושר כי בריצה אני חופשיה – אני עם עצמי לבדי ואינני צריכה לשמוע דבר אלא רק צריכה להיות נוכחת שם והטבע יעשה את שלו. הנפש מתמלאה ולא חדלה לרוץ.
קרן עמרוסי - מרתון מדברילפני שנה רצתי 21 ק”מ במרתון המדברי באילת, וזאת לאחר פציעה של שברי מאמץ בשתי הרגליים. צלחתי את המרחק. מרתון ישראל – אני מודה לכם על כל מירוץ שאתם יוזמים כי כל מרוץ הוא מבורך ומיוחד. אילת זו עיר שמאוד אהובה עלי אישית. עיר של חופש.
מחכה בכיליון עיניים למירוץ  באהבה ענקית
קרן עמרוסי.

כתיבת תגובה