קול קנדי בישראל

שנים של רכיבה ברחבי העולם מעניקים לויויאן ברקוביצ’י, שגרירת קנדה בישראל, יכולת התבוננות. במרוץ גראן פונדו שיערך בים המלח ב-5/3/2016 היא תשתתף…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 24.02.2016
אופניים
0 תגובות

שנים של רכיבה ברחבי העולם מעניקים לויויאן ברקוביצ’י, שגרירת קנדה בישראל, יכולת התבוננות. במרוץ גראן פונדו שיערך בים המלח ב-5/3/2016 היא תשתתף במקצה עממי, ותשלים את חווית הרכיבה שלה בישראל מכיוון מדברי.
נופך קוסמופוליטי מביאה למרוץ הגראן פונדו, שיתקיים בסוף השבוע הבא בים המלח, ויויאן ברקוביצ’י (Vivian Bercovichi ), שגרירת קנדה בישראל.
“אני אוהבת לרכוב על אופניים”, אמרת ברקוביצ’י בראיון עמה, “ורוכבת על אופניים מאז שאני ילדה.”
מתי הפכה הרכיבה לחלק מהותי בחייך?
גדלתי בטורונטו, וזה אזור שמזמין לרכיבה בהמון מקומות. אני חושבת שרכיבה על אופניים זה ספורט נהדר, כי אפשר לבצע אותו בכל רחבי העולם.”
את אוהבת לרכוב בישראל?
“אני נמצאת כאן כבר שנתיים, ואני מרגישה כאן בגן עדן. יש כאן שבילי אופניים רבים, וזה נהדר. אני רוכבת בעיקר בסופי השבוע, ובכלל מתי שאני פנויה ויכולה, לפעמים אפילו מספר פעמים בשבוע. יש לי פה כמה חברים שרוכבים בצורה מקצועית, ואני מתאמנת אתם. אני משכימה בחמש לפנות בוקר, ולפעמים משתתפת בתחרויות.”
אילו מסלולים בישראל את מעדיפה?
“זה כמו לשאול איזה טעם של גלידה אני מעדיפה. במדבר אני בדרך כלל רוכבת בשטח, ובאזור המרכז רוכבת בכביש. נהניתי לרכוב באזור בית גוברין, בפארק בריטניה חוויתי רכיבה נהדרת. אני עדיין חוקרת ולומדת את הדרכים. בשבת הקרובה, אני מתכננת לרכוב 70 ק”מ בחלק הבשור, ולראות כלניות.”
השתתפת בעבר במרוץ גראן פונדו?
“עדיין לא, אבל אני אוהבת אתגרים, ומתכוונת לרכוב הפעם בין 50 ל-100 ק”מ. אעודד מהצד גם את יתר המשתתפים, וזה מרגש מאוד מבחינתי.”
 
 

כתיבת תגובה