קבוצת השבוע – רצים עם לורנס

כמדי שבוע, שוחחנו עם חברי קבוצת ריצה שעבורם הספורט הוא חלק בלתי נפרד מאורחות חייהם. והשבוע – רצים עם לורנס מיקום גאוגרפי נתניה…

מאת: מרתון ישראל
בתאריך: 10.12.2013
בלוג ריצה
0 תגובות

כמדי שבוע, שוחחנו עם חברי קבוצת ריצה שעבורם הספורט הוא חלק בלתי נפרד מאורחות חייהם. והשבוע – רצים עם לורנס

מיקום גאוגרפי

נתניה והסביבה

מתי נוסדה הקבוצה על ידי מי?  

נוסדה ב- 2012 ע״י לורנס ופיליפ גורדון

איפה אתם מתאמנים ובאיזו תדירות?

בחוף הים, בפארקים, בדיונות, בצוקים, בשטח, במדרגות, במדבר, בריצות אורבניות ובעצם בכל מקום שאפשר לרוץ…. 🙂 האימונים מתקיימים בכל ימות השבוע מלבד שבת!!

מטרות קבוצתיות לעתיד 

הקבוצות בכל הרמות כאשר המטרות מותאמות לרמת הרצים, אמנם רצים בקבוצה, אולם כל אחד מקבל תוכנית פרטנית אישית שמתאימה ליכולות וליעדים!! ההנאה הכי גדולה שלנו היא שפונים אלינו אנשים ואומרים שהיו משתמטים משיעורי התעמלות בבית הספר ומאז לא התקרבו לספורט!! זה מסוג הדברים שמדליקים אותנו, כי אנו כבר רואים אותם משתתפים בתחרויות ומגיעים לקו הסיום עם חיוך ענק על הפנים, כל זאת תוך חודשים ספורים. לאנשים אלו חוזר הביטחון העצמי והאמונה שהם יכולים להתמודד עם קשיים שלא חשבו עליהם. שינוי זה הופך לתפיסת חיים שמועברת הלאה ע״י חברי הקבוצה לבני משפחתם ולחבריהם. רצים רבים בתחילת דרכם זקוקים לאדם שיאמין ביכולות הספורטיביות הטמונות בהם ושאינם יודעים כלל על הימצאותן!! לא פעם אימוני הריצה הופכים לאימונים לחיים!! בכך ההנאה שלנו מהתחום שבחרנו גדל כפל כפליים.

 רגע קבוצתי בלתי נשכח

ישנם כמה, אחד מהם היה במירוץ תבור שנחשב כמירוץ מאתגר ביותר, שישה רצים מ״רצים עם לורנס״ זכו בגביעים בקטגוריות שונות, כאשר חלקם התחילו לרוץ זמן קצר לפני והיה זה המירוץ הראשון שלהם, ורגע בלתי נשכח נוסף היה בריצת דיונות של קבוצת מתחילים שלא האמינו שהם רצו 5 קילומטרים בתנאים שטח לא פשוטים עם עליות חוליות מטורפות!!

קבוצת השבוע במרתון ישראל

איך אפשר להצטרף אליכם?

היכנסו בפייסבוק ל- ״רצים עם לורנס״, מלאו טופס פרטים אישיים ואנו נחזור אליכם טלפונית. דף הפייסבוק שלנו מיוחד באווירה השוררת בו ואפשר להתרשם דרכו מן האווירה המיוחדת שיש בקבוצות של ״רצים עם לורנס״. מתאמנים רבים נכנסים לדף כדי לראות את התמונות מהאימונים ומהתחרויות שחלקם הגדול הופכים לתמונות פרופיל ונושא של חברי הקבוצה!!

מוטו קבוצתי 

[highlight]״ריצה זה לא רק ספורט – זה דרך חיים״[/highlight]

[author ]מערכת מרתון ישראל [/author]

כתיבת תגובה