ערב השקה מרתון מדברי 2017

כחודש לפני שיעמדו אלפי רצים לפני קו הזינוק וירוצו לעבר נופיו הקסומים של המדבר, ערכנו ערב השקה למרתון בנוכחותם של מנכ”ל משרד…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 18.10.2017
אירועים
0 תגובות

כחודש לפני שיעמדו אלפי רצים לפני קו הזינוק וירוצו לעבר נופיו הקסומים של המדבר, ערכנו ערב השקה למרתון בנוכחותם של מנכ”ל משרד התיירות אמיר הלוי, ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, סמנכ”ל קלאב הוטל אורן דרורי, מנכ”ל ניו-באלאנס מיכל פורטמן, מנהל מותג פיז’ו עוזי גונן, מנכ”ל מרתון ישראל עופר פדן, בכירים בעולם האתלטיקה ,מנהלי קבוצות ריצה מרחבי הארץ ורצים שעבורם המרתון המדברי הוא “מירוץ חובה” ובאו לספר על חוויתם.


התמונות באדיבות הצלם: תומר פדר
לאלבום התמונות המלא: מרתון מדברי כנס השקה 16.10.17
חדשות מערב ההשקה:
המרתון יתקיים במהלך סוף שבוע ספורטיבי וחוויתי (16-18.2017) ובהשתתפות מאות רצים מהארץ ומחו”ל.
מקצי המרתון וחצי המרתון רועננו ויעברו במסלולים מחודשים וחווייתיים .
מקצה המרתון יוזנק מהטיילת ובסמוך למלון קלאב הוטל ויעבור ב”ארץ החרדונים”, נחל נטפים, נחל שחורת, פארק הצפרות והטיילת הצפונית. משתתפי חצי המרתון יעברו לראשונה בעין נטפים ויזכו לחוויה מדברית ממושכת יותר.
סה”כ ייערכו במסגרת האירוע 5 מקצים: מרתון – ק”מ42.2, חצי מרתון- 21.1 ק”מ, 10 ק”מ , 5 ק”מ ו desert kids.
וואו זה היה ערב מרגש, מסכם עופר פדן:
רוב המוזמנים הגיעו ועבורי זו הקלה משמעותית לפתוח כך ערב חגיגי של השקת המרתון המדברי הבינלאומי אילת בנוכחות ראש עיריית אילת ומנכ”ל משרד התיירות .
מאז שהתחלנו במיזם ייחודי זה ב2011 אנו חייבים להמציא את עצמינו מחדש כל שנה, לרגש, לאתגר ולהפתיע אתכם הרצים .כמו בריצת מרתון הרבה קשיים ומשברים בדרך אבל הרצון להגיע ליעד חזק מכל.. אנחנו עדיין לא הגענו ליעד אבל בהחלט הצלחנו בכוחות משותפים לייצר ולמצב ארוע חדשני ופורץ דרך גם ברמה הבינלאומית אבל למזלינו הדרך עוד ארוכה …ואני מאד נהנה מהדרך !
השנה, גידול משמעותי מאד בקרב משתתפי חצי המרתון והמרתון המלא מהרצים בארץ וגידול עוד יותר משמעותי במספר הרצים מחו”ל (מעל 300 רצים מ-30 מדינות- פי 3 מאשתקד!)
אבל ללא ספק את הערב המיוחד הזה העשירו 5 נשים מלכות מדבר, מרתוניסטיות אמיתיות- דנה, איילת ,שוש, לורנס ולימור ששיתפו מחוויותיהן.
תודה למקצת מחברי הרצים (אילן זיו הדר טל איתן ליאור פנינה אוריאן אירה ליאת)ולשותפים (יעקב יוסי מירב קובי ) שסייעו להוציא ערב זה לפועל.
מחכה כבר למסיבת המרתון המדברי לחגוג עם כל 2000 הרצים!
לקריאה בפייסבוק:

 

כתיבת תגובה