ספורטאי השבוע – הראל נחמני

כמדי שבוע, שוחחנו עם אחד מספורטאי ארצנו שהספורט הפך להיות לחלק בלתי נפרד מאורחות חייו. והפעם, הראל נחמני, בן 43, מתגורר בפרדס-חנה, הקים…

מאת: מרתון ישראל
בתאריך: 29.10.2013
בלוג ריצה
3 תגובות

כמדי שבוע, שוחחנו עם אחד מספורטאי ארצנו שהספורט הפך להיות לחלק בלתי נפרד מאורחות חייו. והפעם, הראל נחמני, בן 43, מתגורר בפרדס-חנה, הקים את חברת ‘משלחות’ העוסקת בארגון משלחות ספורטאים לחו”ל בתחומי רכיבת אופניים (כביש ושטח), ריצה וספורט אתגרי וגם את ‘גראן פונדו ישראל’, העוסקת בארגון אירועי ספורט (רכיבת אופניים וריצה) בישראל

עם מי אתה מתאמן ובאיזו תדירות?

רוכב עם קבוצת ‘רוכבי אשכולות’ כ- 8 שנים, רוכב ורץ עם המשלחות שאני מארגן לאלפים ולמקומות אחרים. משתדל מאוד לגוון עם אימונים במקומות שונים בארץ ובחו”ל. השנה מתאמן פחות בשל העובדה שדנה אשתי יוצאת לעבודה מוקדם כל יום בבוקר, אבל החל מתחילת 2014 מתכוון לחזור לאימונים מסודרים לקראת ה- 3ALPS – שלושה אירועי סיבולת באלפים (רכיבת כביש, רכיבת שטח וריצת שטח), שאני מתכוון להשתתף בהם באותה השנה (2015).

אירוע הספורט האהוב עלייך?

אירועי ספורט סבולת ארוכים (מספר ימים) כמו הטראנס אלפ ואפיק ישראל, שבהם באים לידי ביטוי יכולת ההתאוששות של הגוף והיכולת המנטאלית להתמודד עם קשיים מסוגים שונים.

כיצד החלה האהבה שלך לספורט?

תמיד עסקתי בספורט. ב- 2004 החלטתי להתחיל באימונים מסודרים והצטרפתי לקבוצת הטריאתלון של רן שילון וגיל ויינר (איש הפח). מאז אני מחפש כל הזמן אתגרים ספורטיביים מהנים ומגוונים.

הישגים ספורטיביים משמעותיים עבורך:

ב- 2005 סיימתי רביעי באליפות ישראל בחצי איש ברזל בעמק הירדן ובמקום מכובד מאות בתחרות איש הברזל בניס – צרפת, אבל מבחינתי לסיים כל אירוע ספורטיבי שאני משתתף בו עם חיוך זה הישג.

העיסוק בספורט, למרות כל המגבלות של חיי היום יום, הוא ההישג האמיתי!

מטרות לעתיד:

להמשיך ליהנות מפעילות ספורטיבית ענפה. ב- 2015 אני מתכנן להשתתף ב- 3 אירועי ספורט משמעותיים באלפים בשנה אחת – טור טור טראנס אלפ (רכיבת כביש) – 7 ימים ביוני 2015, טראנס אלפ (רכיבת שטח) – 7 ימים ביולי 2015, טראנס אלפ ריצה – 8 ימים בפטמבר 2015. כמו כן להמשיך ולסייע לאנשים להשתתף באירועי סבולת משמעותיים במסגרת ‘משלחות’.

מה ענף הספורט האהוב עליך והסיבה לכך:

ענפי ספורט סבולת (רכיב אופניים, ריצה, שחייה, קיאקים), המאפשרים חוויה ספורטיבית המשלבת גם טיולים, חברה ומיצוי יכולות אישיות בתחומים שונים.

מותג ספורט אהוב:

אין מותג שאני אוהב במיוחד

 משפט לחיים:

“אנחנו קובעים לעצמנו את הסרט שבו אנו חיים”

אישיות נערצת:

יצחק רבין

מצאו אותי בפייסבוק:

רוכבים לחיים

 דף משלחת טור טראנס אלפ (רכיבת כביש)

דף משלחות טראנס אלפ וקייפ אפיק (רכיבת שטח)

משלחות טראנס אלפ ריצה ו- 4 טריילס (ריצה באלפים)

גראן פונדו ים המלח

כוכב הצפון וכוב הדרום (מחנות אימונים משולבים)

מסע בעקבות הג’ירו איטליה

בתאריך ה-23.11 יתקיים אירוע רוכבים לחיים לזכרם של יצחק סימון ושלום גרוסמן. בואו לקחת חלק להגברת המודעות לבטיחותם של רוכבי האופניים בכבישי ישראל. הירשמו כעת

[author ]מרתון ישראל[/author]

תגובות על "ספורטאי השבוע – הראל נחמני"

3 Comments

כתיבת תגובה