סיכום סובב גליל מערבי 2013

אירוע הרכיבה, סובב גליל מערבי ה-3, התקיים אתמול (שבת) בהשתתפות כ-700 רוכבי אופניים מכל הארץ שהגיעו לאירוע הספורט המגוון ובו מסלולי כביש…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 26.05.2013
בלוג
4 תגובות

אירוע הרכיבה, סובב גליל מערבי ה-3, התקיים אתמול (שבת) בהשתתפות כ-700 רוכבי אופניים מכל הארץ שהגיעו לאירוע הספורט המגוון ובו מסלולי כביש אתגרי בן 68 ק”מ ומסלול 28 ק”מ מאגם המונפורט במעלות עד לחוף בצת.
ראש מועצת מטה אשר והגברת רעיה שטראוס נתנו את האות והזניקו את הרוכבים. מזג האוויר היה קריר בתחילה והפתיע לטובה את הרוכבים, בנקודת המפגש במעלות, בירך ראש עיריית מעלות, שלמה בוכבוט את הרוכבים. אירוע סובב גליל מערבי 2013 מיצב עצמו ללא ספק כלל כאירוע עממי לרוכבי הכביש, ייחודי ומושקע, כך שלנוכח הצלחתו מתכננים במועצה להוסיף מקצה רכיבת שטח בשנה הבאה.
קישור לאלבום התמונות בסובב גליל מערבי=> https://marathonisrael.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94/
[author ]מערכת מרתון ישראל[/author]

תגובות על "סיכום סובב גליל מערבי 2013"

4 Comments

 • Oded Levav הגיב:

  איפה כל התמונות שצילמו? יש רק מדגם קטן!

 • Moti Knobel הגיב:

  תודה רבה לקבוצת בן דרור ורעיה שטארוס שבנחישת הופכים את הארוע למסורת וכפי שאמרתי גם לגלי רז שזה גם המקום להודות לו ולכל הצוות שעמל קשות על הלוגיסטיקה – מסורת שכזו תקדם את תרבות הספורט למעמד איתן ובר קימא גם בארץ ובמיוחד בגליל שיכול להכיל את ספורט האופניים גם ברמות הכי מקצעיות שרק אפשר לחלום.
  ישר כח ומצפים לשנה הבאה.
  נ.ב. – המיץ הקר והסנדויצים המדהימים בסוף הארוע היו פשוט ברמה עולמית!

 • Dan Toorgeman הגיב:

  היה אירוע פצצה. מסלול אתגרי עם עליות מרשימות, מז"א בהזמנה, רישום, נקודות ריענון לפי הספר. היה שווה את הנסיעה מהמרכז. ארגון וביצוע לתפארת!

 • Zohar Rubin הגיב:

  חוויה מדהימה של רכיבה בכבישי הגליל המהממים, בארגון יוצא דופן המזכיר אירועים דומים באירופה, כל הכבוד ונשמח להשתתף באירועים נוספים שמארגנת קבוצת בן דרור.

כתיבת תגובה