סגור לרגל שיפוצים

נסגר לרגל שיפוצים יוצאת מהבית לבושה בגדי ריצה, לפי ההנחיות 100 מטר מהבית. מסתובבת סביב עצמי, סביב הבית, הרחוב. פעם עם כיוון…

מאת: ChenS
בתאריך: 04.04.2020
בלוג בנושא על חלומות ובעיקר על ריצה
0 תגובות

נסגר לרגל שיפוצים

יוצאת מהבית לבושה בגדי ריצה, לפי ההנחיות 100 מטר מהבית. מסתובבת סביב עצמי, סביב הבית, הרחוב. פעם עם כיוון השעון פעם נגד כיוון השעון. לפעמים בשמיניות. 

הינה אני פוגשת שכן שגם הוא רץ במעגלים, ועוד אמא אחת שיצאה להליכת התאווררות. ההרגשה כאילו העולם נסגר לרגל שיפוץ. מישהו תלה שלט גדול “מיד אשוב” . אבל הבשורה על שובו אינה מגיעה. הוא לא ממהר כל כך מהר לחזור. 

אני עושה עוד כמה סיבובים, בראש אני אומרת לעצמי שזו הכנה מנטלית מושלמת לריצת מרתון. וזה אכן ככה, מנטלית, פיזית הכל יש פה בריצה הזו. אני חושבת לעצמי ומחשבת מתי יבוא היום הזה שנסתכל כולנו לאחור ולא נאמין מה עברנו. אני רצה, ובכל פעם זה כמו עוד הר קטן שצריך לעבור, וקצת ירידה, ושוב עליה קטנה. 

השגרה השתנתה, הימים השתנו. אני יודעת שדברים לא קורים סתם ולכל דבר ישנה סיבה. לפעמים זה מנחם ולפעמים פחות. מתמקדת ביופי הזה שיש מאחורי הבית, בימים האלו גיליתי חלקת גן עדן במרחק של כמה צעדים, אני פורסת שם ידיים ועוצמת את העיניים. הכל יעבור. יום אחד הכל יהיה מאחור. זו דרך שצריך לעבור.

כתיבת תגובה