מההיי-טק למקלות

ההבנה שאף פעם לא מאוחר מדי לשינויים 🙂

מאת: marathon israel
בתאריך: 30.01.2020
fitness
1 תגובות

מההיי-טק למקלות: איך הפכה עדה ליבוביץ’ לאחת הדמויות המובילות בענף ההליכה הנורדית?

המאמנת והמנטורית מראשון לציון החליטה לשים מאחוריה קריירה מצליחה ולעבור לעסוק במה שהיא אוהבת באמת- העצמת נשים והיכולת לגרום להן לחיות את החיים שהן היו רוצות לחיות וגם להיות בריאות על הדרך.

 

עדה ליבוביץ’ מראשון לציון חשה רוב חייה הבוגרים מותשת, עייפה וחסרת סבלנות. היא עבדה כמנהלת פרויקטים בחברת היי-טק גדולה כ-15 שנה, וניסתה לתמרן בין קריירה, ילדים ומשפחה. עד שיום אחד, בגיל 40, הגיע הרגע ששינה לה את החיים.

“בתי הבכורה ביקשה ממני להצטרף אליה למרוץ המוזיקה בראשון לציון”, נזכרת ליבוביץ’. “באותו רגע הצבתי לעצמי מטרה ראשונה: להצליח לרוץ למרחק של 10 ק”מ. התחלתי לקום מוקדם בכל בוקר ורצתי, דקה אחר דקה. כך חלפו הימים והאימונים עד ליום הגדול עבורי, היום שבו קיבלתי משמעות אדירה לחיי- האמונה וההבנה שאני יכולה להתגבר על כל קושי ושהשמיים הם כבר לא הגבול”.

ההחלטה על השינוי, יחד עם ההתמדה והרצון, העצימו את ליבוביץ’ וחוללו שינוי בתחומים נוספים בחייה. היום, בגיל 47, היא הבעלים והמאמנת של קבוצת “GO GO GO הנאה בתנועה מתמדת” – קבוצת נשים שרוצות לעבור שינוי באורח החיים שלהן ולהפוך להיות בריאות ומאוזנות.

“אני מאמינה שאין דבר העומד בפני הרצון ושכל חלום בר השגה”, מודה ליבוביץ’ שנחשבת לאחת הדמויות המובילות בעולם ההליכה הנורדית בישראל ומנטורית מוסמכת לטיפול בנשים. בנוסף, היא גם הבעלים של קבוצות הליכה נורדית בכמה מדינות באירופה.

קבוצת הנשים GO GO GO  – הנאה בתנועה מתמדת באימון הליכה נורדית בחוף הים בראשון לציון

“קבוצה שמורכבת מנשים שאפתניות, מהווה את הפלטפורמה האולטימטיבית להשגת היעדים האישיים של כל אחת מחברותיה. אני רואה בכך את הביטוי המוחשי ביותר להעצמה נשית. אני סבורה שהכוח הנשי המאחד את קבוצת Go Go Go מסייע לכל אחת מחברות הקבוצה להתגבר על לא מעט מחסומים אישיים, ולהצליח להגשים את עצמה ואת שאיפותיה”.

במסגרת האימונים שמציעה ליבוביץ’ אפשר למצוא את אימוני ההליכה הנורדית, שזוכים בשנים האחרונות לעלייה בפופולריות שלהם בקרב ספורטאים חובבים בישראל. מדובר בפעילות גופנית שמגלמת בתוכה יתרונות רבים כמו שריפת קלוריות מואצת, חיזוק ושימור מערכת הנשימה, שיפור היציבה, הגברת זרימת הדם ועוד. רבות מחברות הקבוצה העידו כי התמדה באימוני הליכה נורדית סייעה בשיפור כושרן הגופני ותרמה רבות לתפקודן היומיומי.

קבוצת הנשים GO GO GO  -הנאה בתנועה מתמדת באימון הליכה נורדית בחי כיף ראשון לציון

“צריך לזכור שהמשמעות הגדולה והנסתרת בחיינו היא התנועה”, מבהירה ליבוביץ’. “לזוז, להתקדם, להתפתח, לצמוח. בלי תנועה אנחנו לא מגיעים לשום מקום, לא משיגים כלום ודרך התנועה שלנו יחד אנו חיים, נושמים, נהנים, כובשים וגדלים.

“Go Go Go היא לא עוד קבוצת ריצה-הליכה נורדית, אלא קהילה”, מסכמת ליבוביץ’. “קהילה של אנשים שמתחברים לספורט ואחד לשני. אנשים שרוצים ושואפים בכל רגע נתון, בכל מקום. אנחנו מחויבים לביחד, מחויבים להנאה ומחויבים להישגים, לא לשיאי עולם. אנחנו מאמינים כי שילוב של רקמת שריר ורקמה אנושית יהפכו אותנו לטובים ובריאים יותר. אנחנו זריקת העידוד, החיבוק והמנוע של הרבה אנשים. אז למה אתם מחכים? GO GO GO”.

ליבוביץ’ עדה (מימין) וחברות הקבוצה בהרמת כוסית בסיום אימון הליכה נורדית

תגובות על "מההיי-טק למקלות"

One Comment

  • מרים שטיין-גרוסמן הגיב:

    מדריכתי היקרה, כמדריכה במגדלי הים התיכון בת ים הערכתי אותך מההתחלה אבל טוב ששלחת לי את הכתבה במייל כי זה נותן לי אישור שגם כשהתנאים הם אידאליים עבורי כמו היום אבל בשביל לחיות פה צריך גם להתפרנס ופספסתי, לא אוותר ורק אתפלל שהחורף יימשך או שההליכה תימשך הכי מוקדם בעשר גם מעבר לשעון הקיץ!
    אם לא, אנסה ללכת בעקבותייך בהתמדה. מקווה שאצליח. יישר כח והמשיכי להיות כזאת טובה, בריאה ונחמדה, מרים

כתיבת תגובה