כשאתגר, טבע וכוח רצון נפגשים

מאת: אורית אביבי כהן מחפש/ת אתגר בשטח? דואתלון שטח כפר אוריה זה האירוע בשבילך! יש מגמה ברורה בארץ בשנים האחרונות המעידה שאנשים…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 24.03.2015
בלוג ריצה
0 תגובות

מאת: אורית אביבי כהן

מחפש/ת אתגר בשטח? דואתלון שטח כפר אוריה זה האירוע בשבילך!

יש מגמה ברורה בארץ בשנים האחרונות המעידה שאנשים מחפשים אתגר ספורטיבי. אנשים חשים סיפוק רב מתחושת ההישג כאשר מאתגרים את עצמם, “לוחצים על המעטפת”, מתגברים על הקושי, ומגלים שהם מסוגלים ליותר ממה שחשבו.

לפני 10 שנים, המרתון היה נחשב לאתגר האולטימטיבי, שרק יחידי סגולה יצליחו בו. היום יש אלפי רצי מרתון, והאתגר של איש הברזל תפס את מקומו של המרתון של פעם -האתגר של יחידי הסגולה.

במקביל לתופעה של חיפוש אחר אתגר יותר ויותר משמעותי, ישנה מגמה נוספת בשנים האחרונות של חיפוש אתגרים דווקא בשטח, והתגברות על מחסומים ש-Mother Nature מציבה לנו. רואים את זה למשל בריבוי מרוצי הלילה. אדם הקדמון לא היה פעיל או צד בלילה מכיוון שפחד מהחושך. היום מאות ספורטאים שמים פנס ראש, מרגישים את האדרנלין ורצים בשטח ומתגברים על החושך. כמו כן, כל רץ שקרא את ספר החובה “נולד לרוץ”, מבין שריצת אולטרא מרתונים בשטח הוא אפשרי כי זה בטבע שלנו.

האתגר בשטח נותן לנו הזדמנות להתחבר לחלק ה”פרימיטיבי” החייתי שבתוך כל אחד מאתנו, ו

כאן נכנס אירוע כמו דואתלון שטח כפר אוריה לתמונה. אירוע זה הוא הראשון בארץ שמשלב ריצה ורכיבה בשטח אתגרי. האירוע נופל על קרקע פוריה ומכוון בדיוק למגמה הזאת של ספורטאים שנמשכים לאתגר בשטח. יש מגוון רחב מאד של מקצים, כך שכל אחד יכול לבחור את האתגר שמתאים לשאיפותיו.

המטרה של המארגנים היא שכל משתתף יגיע לקו הסיום וירגיש – וואו זה היה קשה, אבל עשיתי את זה! אז אם בא לך לאתגר את עצמך, תוך כדי התמזגות עם הטבע – זה האירוע עבורך! מחכים לכם ב-27.3 – פרטים והרשמה באתר www.duathlonmycu.co.il

 

כתיבת תגובה