מועדון "אדרנלין" – טריפל זה לא רק של HOT

בעולם הריצה שתופס כל כך הרבה אנשים בשנים האחרונות יש אתגרים לא מעט. מריצת 5 ק”מ ועד ריצות מרתון ואולטרה מרתון. כל…

מאת: מרתון ישראל
בתאריך: 19.03.2017
הכירו את
0 תגובות

בעולם הריצה שתופס כל כך הרבה אנשים בשנים האחרונות יש אתגרים לא מעט. מריצת 5 ק”מ ועד ריצות מרתון ואולטרה מרתון. כל אחד מציב לעצמו אתגרים במסגרת שאיפותיו. יש המסתפקים במרחקים קצרים יותר ויש המחפשים לעצמם אתגרים טיפה יותר “מורכבים”.
מועדון “אדרנלין” – מועדון ריצה גלילי המתפרס בגליל המערבי המונה מעל 100 רצים בכל הרמות. במועדון החליטו השנה שלושה רצים לאתגר עצמם באתגר ה”טריפל”. טריפל הוא כינוי בשפת הרצים לריצת שלושת המרתונים הגדולים בישראל – טבריה, תל אביב וירושלים וכל זה בתוך פרק זמן קצר של כחודשיים. טבריה – 6.1.17 תל אביב 23.2.17 וירושלים 17.3.17.

טריפל 5 מועדון "אדרנלין"

מועדון “אדרנלין” – מרתון טבריה

לאתגר התייצבו שלושה רצים מנוסים:
שרונה שלו מאייר – מייסדת מועדון “אדרנלין” והבעלים, שבעברה רצה מרתונים רבים כולל ריצת אולטרה 100 ק”מ ואת מרתון האוורסט, אחד המרתונים המאתגרים ביותר בעולם.
איציק עוזר – מאמן ריצה במועדון אדרנלין עם נסיון של מרתונים רבים וריצות אולטרה , גם הוא רץ עם שרונה ריצת אולטרה 100 קמ במירוץ סובב עמק 2015.
אסף פרי –  רץ במועדון אדרנלין ורץ מרתונים מנוסה.
טריפל 1ריצת שלושה מרתונים בפרק זמן קצר יחסית  (לאחר ריצת מרתון הגוף צריך תקופת התאוששות ארוכה) היא אתגר לא פשוט שיש להתכונן אליו בזהירות ובצורה נכונה על מנת להימנע מפציעות ומתשישות יתר. תוסיפו לזה ריצת מרתון מדברי שעשתה שרונה בסוף שנת 2016 וריצת מרתון נוספת שירוצו שרונה ואיציק במאי 2017 בריגה לטביה ותקבלו בהחלט אתגר מורכב .

יתרה מזאת, במסגרת הטריפל שימשו שרונה ואיציק כפייסרים מכתיבי קצב (שרונה בטבריה וירושלים ואיציק בטבריה, תל אביב וירושלים) דבר שמוסיף הרבה מאד אחריות לריצה עצמה.
טריפל 2

לכל אחד מהמרתונים יש את האתגר שלו.
לסיכום הטריפל ניתן לומר שהחבורה סיימה בחיוך
אסף סיים 2.5 מרתונים (בירושלים עשה חצי מרתון מאתגר ביותר)
שרונה סיימה 3 מרתונים שמתוכם הייתה פייסרית של 2 מרתונים
ואיציק סיים 3 מרתונים בתור פייסר בכל המרתונים
וכעת החבורה עם חיוך רחב בדרך ליעד הבא

אין ספק ששנת 2017 נפתחה בצורה מאד מאתגרת במועדון “אדרנלין” ואפשר כבר לחשוב ולתכנן את האתגרים הבאים לקראת שנת 2018…..
טריפל 3

כתיבת תגובה