חצי מרתון מדברי בינלאומי באילת 2013!

להגיע לחצי מרתון בשטח לא מוכר כי הוא רחוק מאזור מגורים היה בשבילי דילמה, במיוחד כששאלתי את מי שכן עשה והוא סיפר…

מאת: מרתון ישראל
בתאריך: 17.10.2013
בלוג ריצה
0 תגובות

להגיע לחצי מרתון בשטח לא מוכר כי הוא רחוק מאזור מגורים היה בשבילי דילמה, במיוחד כששאלתי את מי שכן עשה והוא סיפר ואמר וואלה, חצי מרתון לא פשוט בכלל. אז מה עושים, נוסעים? ברור שכן! כי החיים יפים יותר ומעניינים יותר כשאתה מאתגר את עצמך, כשאתה יוצא מהמקום הנוח, מהמסלול הקרוב לבית, מהמירוץ שבמרחק עד שעה נסיעה שאתה בא ואומר יאללה לאילת, בינינו זו גם עיר מגניבה אז מה יכול להיות רע בשמש בסוף נובמבר שבמרכז ובצפון גשם וקר?

אז נוסעים…

מגיעים לאילת ומסתבר שאנחנו לא לבד, מגיעים מלא פרצופים מוכרים מהמרכז (גם הם רוצים שמש), לוקחים ערכה, ישנים במלון קרוב לזינוק ויש התרגשות מטורפת. כבר אמרנו מסלול לא מוכר…

הבוקר מגיע ואתו שמש אילתית חמימה בגדים קצרים ויאללה לריצה. זינוק מרשים וצבעוני מתחילים לרוץ – ואוו איזה שביל מאתגר מלא ברצים נקודות מים עם מעודדים. באמצע המדבר להקה מרוקאית מגניבה שמעודדת אותי בתופים ובמחולות, הקושי נעלם מהאנרגיה שמקבלים מהאנשים, מהמדבר המדהים ביופיו, מהשמש שמחממת אותך בנעימות, מהמחשבה של מה יש מעבר לעיקול הבא – כבר אמרתי מסלול לא מוכר. בכל תחנה מים, איזוטון ופינוקים בלי סוף, מוזיקה באמצע המדבר! בקיצור ובמילה אחת – חוויה!

זכרו: “רוב הדברים שאנחנו רוצים נמצאים מחוץ לאזור הנוחות שלנו כל מה שצריך זה לעשות צעד אחד ולקחת סיכון”

אז אולי השנה המסלול מוכר לי אבל ברור לי שלא אוותר עליו. חצי מרתון מדברי אילת אני מגיעה!!!

[author ]עינב עובדיה[/author]

 

כתיבת תגובה